McAfee’nin Skycoin dövmesinin ardından SKY yüzde 12 oranında fiyat artışı yakaladı

McAfee, POTUS kampanyası için Blockchain teknolojisini kullanacak
McAfee, POTUS kampanyası için Blockchain teknolojisini kullanacak

Kripto savunucusu John McAfee’nin Skycoin dövmesini tanıtmasının ardından Skycoin (SKY) fiyatı %12 oranında arttı.

McAfee’nin Skycoin dövmesi ne anlama geliyor?

“Neden Skycoin?” diye merak eden herkese cevap veren McAfee şöyle söyledi:

Bugün bir Skycoin dövmesi yaptırdım. Neden Skycoin? Bu soruyu soruyorsan lanet bir dolapta yaşıyorsun demektir.

McAfee, son Malta Konferansı’nda Skycoin ekibiyle bir araya geldi. Toplantı, McAfee’nin, ekibin “inanılmaz bir ürün hattı” olduğunu düşündüğü iki ortaklıkla sonuçlandı. Proje kendi kripto para birimi ve Blockchain ekosistemine sahip olmanın yanı sıra, kendi benzersiz algoritmasını, kendi özel düğüm barındırma ekipmanını ve kendi donanım cüzdanı içeriyor.

McAfee, Malta Konferansı sırasında şunları söyledi:

SkyCoin.net’deki insanlarla ve onların inanılmaz ürün serisiyle birlikte çalışıyorum. Kalbim ve aklım onlarla birlikte. Beni çöpe atmak ve çabalarımı “şımarmak” olarak etiketlemek isteyenlere ise tüm samimiyetimle defolup gitmelerini öneriyorum.

McAfee geçtiğimiz günlerde 2020 yılında ABD Başkanı olarak görev yapma niyetini açıklamıştı. Ancak McAfee, kripto para birimini teşvik etmek için ülkenin ulusal sahnesinde durma fırsatından yararlanmak istiyor.

Skycoin (SKY) şu anda 3,20 ABD doları değerinde işlem görüyor.

chepicap

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


 

Siz Ne Düşünüyorsunuz?

Binance