FTM fiyatı, ödüllerin ardından haftalık iki kat değer gördü!

Lido Finance, staking pazarının gelişmesiyle büyüdü…

service service
Share

Share This Post

or copy the link

Kripto Para Haber – Bugün birçok kripto para biriminin yükselmesiyle güne başladık. Henüz sabah saatlerinde bile önemli artışlar oldu. Bu ilerleme gün içine de yayıldı. Bir önemli başarıyı da Lido Finance yaptı.

Haftalık çift haneli kazançları neredeyse üç haneye getiren LDO, aynı performansı bugünde yaşattı. İlk 100 içinde en çok büyümeyi gösteren altcoin listesinde 6. sırada yer aldı.

Liquid staking platformları ve bunlarla ilişkili tokenler bu hafta yeniden canlandı. Endüstrinin lideri konumunda olan Lido, LDO tokeni fırlarken ekosisteme liderlik etti.

Yabancı kaynakların paylaştığı verilere göre staking işlemlerinde son haftada önemli bir büyüme kaydedildi. Liquid staking türevleri tokenları 1 haftanın içinde ortalama %40’ın üzerinde arttı. Bu artışın ardından piyasa lideri Lido Finance %64’ün üzerinde en yüksek artışı yaşadı.

Lido Finance, staking piyasasını uçurdu

Stake edilen Ethereum kilidinin açılması yaklaşıyor. Bu stake yaklaşımında ilgi daha çok artıyor. Ethereum, Mart ayında, Beacon Chain’de iki yıldan fazla bir süredir stake edilen ETH’yi serbest bırakan Şanghay yükseltmesinden geçecek.

Staking belirteci, doğrudan stake edilen ETH’nin aksine diğer DeFi protokollerinde kullanılabildiğinden daha iyi getiri fırsatları sunuyor.

Lido Finance, staking olaylarının ardından günlük yüzde 15’in üzerinde kendine bir artış sağlayabildi. Bu artış haftalık olarak yüzde 60’ı geçti. Bu da pazara liderlik etmesine yetti.

cryptoslate


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan, Twitter hesabımızdan ve YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Edin