Kripto piyasalarında son durum… ilk 10 kripto para günlük kritik seviyeleri

kripto para piyasası 19 temmız Bitcoin son durum
Kripto paralar güne nasıl başladı?

8 Mayıs günü itibarıyla kripto para piyasaları toplam sermayesinin 185,2 milyar dolar seviyesinde hareket ettiğini görüyoruz. Dalgalı seyreden piyasadaki fon miktarı yeniden 190 milyar dolar sınırından geri döndü.

Son 24 saatlik işlem hacmi ise CoinMarketCap verilerine göre 51,3 milyar dolar seviyesinde seyrediyor.

Yüksek sermayeli kripto paraların genelinde negatif bir görünüm hakim iken sadece TRON tokeni TRX’in artıda olduğu görülüyor. İlk 20’de en çok kayıp ise saatlerce önce siber saldırı olayı ile sarsılan Binance tokeni BNB’ye ait. BNB yaklaşık yüzde 7 oranında bir değer kaybı ile devam ediyor.

8 Mayıs ilk on kripto para günlük destek direnç seviyeleri

Dün oluşan fiyat hareketleri baz alınarak sermaye büyüklüğüne göre sıralanmış ilk 10 kripto paranın pivot, destek ve direnç seviyelerini ise şu şekilde hesapladık:


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Siz Ne Düşünüyorsunuz?


Binance