featured

Analistler umutlu: İşte, XRP fiyatının yeniden yükselişe geçeceğini gösteren 2 ana sebep!

service service
Share

Share This Post

or copy the link

Kripto Para Haber – XRP, SEC ile olan davasında kısmı bir galibiyet elde etmesinin ardından etkileyici bir yükseliş kaydetmişti. Ancak gözde altcoin, o zamandan beri değerinin yaklaşık %30’unu kaybetti. Görünüşe göre Ripple etrafındaki ilk coşku azaldı. Bununla birlikte yatırımcılar, XRP’nin mevcut haliyle önemli riskler taşıdığını düşünmeye başladı ve satın almaktan çekinir duruma geldiler.

XRP

Ancak, son düşüşün genel olarak kripto para piyasasındaki olumsuz havadan kaynaklandığını belirtmek önemlidir.  Şu anda, ayılardan gelen satış baskısı azalıyor gibi görünüyor. Bu da gözde altcoin’in fiyatının yakında yükseliş için uygun zeminini bulabileceğini düşündürüyor. Çünkü, analistler 0,6 dolar civarına bir geri dönüşün yeniden ihtimaller arasında olduğunu belirtti.

XRP yeni bir ralliye hazır mı?

Analistlerin yükseliş yönünde tahminlerinin olmasının iki ana sebebi vardır. İlk olarak, düşüş momentumunun yoğunluğu azalıyor gibi görünüyor. Fiyat düşüşü eskisi kadar agresif değil, bu da ayıların hâkimiyetini kaybediyor olabileceği anlamına gelmektedir. Bu senaryo, boğaların devreye girmesi ve daha düşük fiyatlarda birikim yapmaya başlaması için iyi bir fırsat sunuyor.

XRP

İkincisi ise 0,6 dolar seviyesinin yatırımcılar tarafından potansiyel destek ve direnç seviyelerini belirlemek için yaygın olarak kullanılan bir teknik gösterge olan 50 Üstel Hareketli Ortalama (EMA) ile çakışıyor olması. Bu göstergenin azalan bir düşüş dinamiği ile yakınsaması, XRP fiyatı için güçlü bir desteğin bulunduğunun sinyalini verebilir.

U.today


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan, Twitter hesabımızdan ve YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Edin