XRP ve ADA kayıplar yaşarken kripto para piyasasında dalgalanma sürüyor!
XRP ve ADA kayıplar yaşarken kripto para piyasasında dalgalanma sürüyor!

XRP ve ADA kayıplar yaşarken kripto para piyasasında dalgalanma sürüyor!

service service
Share

Share This Post

or copy the link

Kripto Para Haber – Daha geniş kripto para piyasası nispeten istikrarlı bir seyir izlemeye devam ediyor, ancak XRP ve ADA geçen hafta önemli ölçüde düşüş yaşadı.

Kripto para birimi piyasası son 24 saat içinde küçük istisnalar dışında konsolide oldu.

Ancak bu hafta Ripple’ın XRP’si ve Cardano’nun ADA’sı da dahil olmak üzere pek çok kripto para birimi yaklaşık %9 oranında düşüş yaşadı.

Bitcoin’in fiyatı 30.000 doların üzerinde sabit

Bitcoin’in fiyatı hafta sonuna doğru 30.000 doların üzerinde sağlam kalmayı başardı. Dün akşam ise önemli bir seviyenin altına düştü, ancak hızla toparlandı. Boğalar, ana psikolojik seviyeyi başarılı bir şekilde savundu.

BTCUSDT_2023-06-29_11-38-06

Aynı süre içinde, Bitcoin’in hakimiyeti nispeten sabit kaldı ve bu da birincil kripto paranın piyasanın geri kalanına göre önemli bir üstünlük elde edemediğini gösteriyor.

XRP ve ADA düşüyor

XRP ve ADA haftalık olarak büyük zararlar yaşadı. Son 24 saatte de düşüş gösterdiler.

cryptocurrency_heatmap_2906231

Yukarıdaki ısı haritasında görüldüğü gibi, altcoin piyasası önemli bir yönlendirici hareket olmaksızın karışık sinyaller veriyor.

Bugün en iyi performansı %6 artışla Stacks (STX) ve %4 artışla Synthetix Network (SNX) sergiliyor. Diğer altcoin’ler genellikle düz seyir izliyor veya hafif kayıplar yaşıyor.

En çok kaybeden ise hâlâ düşüş eğiliminde olan Radix (XRD) oldu. Bu kripto para birimi gün içinde %16 düşüş yaşadı.

Kripto para piyasasının duyarlılığı şu anda nötr seviyede. Bu, popüler Korku ve Açgözlülük Endeksi’ne göre belirlendi. Piyasanın dünkü Açgözlülük durumundan önemli ölçüde düştüğü görülüyor.

cryptopotato


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Edin