featured

XLM fiyatı önümüzdeki 24 saat içinde büyük bir direnci kırabilir: Olası senaryolar neye işaret ediyor?

service service
Share

Share This Post

or copy the link

Ripple vs SEC davasında Ripple’ın (XRP) bir menkul kıymet olarak kabul edilmediğine ilişkin olumlu kararın ardından, XLM gibi birçok kripto paranın fiyatında artış görüldü. Ancak hafta sonuna girerken, kriptoların çoğunluğu bir kez daha kırmızı renkte işlem görüyor gibi görünüyor ve aynı şey Stellar (XLM) için de söylenebilir.

XLM haftalık performansını koruyor!

CoinMarketCap, XLM’nin son 24 saatlik işlem süresinde yüzde 11,63’lük bir fiyat düşüşünün ardından basın zamanında 0,1342 dolardan işlem gördüğünü belirtti. Bu, kripto ticaretini günlük en düşük seviyesi olan 0,1277 dolara, 24 saatin en yüksek seviyesi olan 0,1529 dolardan biraz daha yakın bıraktı.

Ayrıca XLM’nin 24 saatlik işlem hacmi geçtiğimiz gün boyunca yüzde 64’ten fazla düştü. Sonuç olarak altcoin’in hacmi 419.725.228 dolar civarında gerçekleşti. XLM’nin son fiyat düşüşüne rağmen haftalık performansı yüzde 38,16 artarak yeşil bölgede kaldı.

XLM fiyatı son 24 saat içinde 0,1411 dolar ile ana destek seviyesinin altına indi ve basın zamanında bu işaretin altında işlem görmeye devam etti. Bununla birlikte altcoin’in 4 saatlik grafiğinde bir boğa çekiç mum çubuğu oluşuyordu. Bu formasyon en son 4 saatlik mumun kapanışında onaylanırsa XLM’nin fiyatının bir dip oluşturduğuna işaret edecektir.

Bu mum çubuğu formasyonu doğrulanırsa altcoinin fiyatı önümüzdeki 4-8 saat içinde yukarıda belirtilen 0,1411 dolar seviyesinin üzerine çıkabilir. Altcoin bu fiyat noktasına meydan okumayı başarırsa takip eden 24 saat içinde 0,1551 dolara yükselmek için açık bir yola sahip olacaktır.

Öte yandan, son 4 saatlik mum çubuğu bir çekiç formasyonu olarak kapanmazsa altcoin önümüzdeki 8-12 saat içinde 0,1285 dolar desteğini kaybetme riski altında olabilir. Bu senaryoda, devam eden satış baskısı kripto paranın fiyatını önümüzdeki 24 saat içinde 0,1114 dolara kadar düşürebilir.

coinedition


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Edin