Worldcoin yüzde 36 arttı! Bu yükselişin arkasında ne var?
Worldcoin yüzde 36 arttı! Bu yükselişin arkasında ne var?

Worldcoin yüzde 36 arttı! Bu yükselişin arkasında ne var?

service service
Share

Share This Post

or copy the link

Kripto Para Haber – Bitcoin’in (BTC) şu anda çoğu altcoin’i etkisi altına alan belirsiz bir trende öncülük etmesi nedeniyle hafta sonu piyasadan karışık bir tepkiyle başladı. Bu düşüş eğilimi altcoinlerin çoğunu etkilerken Worldcoin (WLD) tamamen farklı bir seyir izliyor. Yazının yazıldığı sırada kripto para, son 24 saatte %36,93 artışla 1,54 dolardan el değiştiriyor.

Worldcoin’in yeniden dirilişi, OpenAI kurucu ortağı Sam Altman tarafından kurulan biyometri protokolüyle ilgili çarpıcı bir temelin olmadığı bir zamanda gerçekleşiyor. Nadir görülen bir durum olarak, Worldcoin token’ı bir gecede büyük bir birikim yaşadı ve işlem hacmi %356 artışla 424.6 milyon dolara yükseldi.

Worldcoin kendi hedefini tutturuyor ve dijital para birimi olarak dağıtımıyla ilgili tartışmalara rağmen, genel anlamda pek çok alıcının ilgisini çekiyor gibi görünüyor. Sam Altman’ın görünürlüğü ve protokolün Orb’u tarafından taranacak kayıtla ilgili ödül, şu anda Worldcoin’in yeniden dirilişinde olumlu bir gidişatı körükleyen faktörlerden bazılarını açıklıyor.

Worldcoin düzenleme sorunları

Son zamanlarda Worldcoin, yavaş yavaş blockchain dünyasının en büyük ticaret platformu şirketi olan Binance borsasından daha fazla düzenleme sıkıntısı çeken bir kripto projesi veya varlığı haline geldi.

Aralarında Almanya, İtalya ve Arjantin’in de bulunduğu farklı ülkelerdeki düzenleyiciler, Worldcoin’de var olmadığı kabul edilen veri gizliliğine ilişkin istisnaları gündeme getirdi. Protokol ve biyometri verilerinin toplanması bazı bölgelerde askıya alınırken, diğerlerinde ise dikkatli bir soruşturma altına alındı.

Worldcoin, son büyümeyle birlikte, büyüyen küresel izleyici kitlesinin derin desteğiyle merkezi olmayan ve izinsiz doğasını bir kez daha kanıtladı.

u.today


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Edin