Türkiye'nin ilk Blockchain

Türkiye’nin ilk Blockchain-Metaverse Expo Fuarı İstanbul’da.

service service
Share

Share This Post

or copy the link

Kripto para haber – Türkiye’nin ilk Blockchain-Metaverse Expo Fuarı.  Blockchain teknolojileri fuarı Türkiye’de ilk kez İstanbul Fuar Merkezi’nde 04 -07 Temmuz 2024’de yapılacak. Dünyanın sektördeki tüm paydaşları bu fuarda İstanbul’da ilk kez buluşacak. Sektör adına benzersiz bir etkinliğe ev sahipliği yapacak olan “Blockchain Expo World”; Metaverse, Cryptocurrency, NFT, WEB 3.0, Web 2, Mining, DAO, DeFi, GameFi alanlarındaki tüm paydaşları bir araya getirerek, alanında dünyaca ünlü isimleri de konuşmacı olarak ağırlayacak.

Türkiye’de hızla gelişen sektör

Dünyayı saran kripto para gelişmeleri binlerce yeni ticaret alanı ve onlarca marka yarattı. Bu kapsamda Türkiye bu değişime ışık hızıyla adapte olarak kripto varlık borsa hacminde Dünya’da 4. Avrupa’da ise 1. sıraya yerleşti. “Blockchain Expo World” bu alanda hizmet veren ulusal ve uluslararası tüm markaları organizasyonda buluşturacak.

Metaverse Evreninde Sektörün İlk Fuar ve Konferansı

“Blockchain Expo World” eş zamanlı olarak Metaverse evreninde de yer alarak dünyada bir ilke imza atacak. “Tek fuar, iki farklı evren” anlayışı ile fuara dijital ortamda katılmak isteyen ziyaretçiler için fuar eş zamanlı olarak bir Metaverse evreninde de ziyarete açılacak. Bu yönüyle “Blockchain Expo World”, dünyada ve Türkiye’de bir ilki gerçekleştirecek. Dünyanın her yerinden isteyen ziyaretçiler fuarı Metaverse evreninde sanal olarak ziyaret edebilecek.

Start-Up’lar Rahatlıkla Projelerini Tanıtabilecek

‘’ Blockchain Expo World ‘’ sadece büyük firmaları değil, Start-Up’larıda düşünerek her bütçeye uygun hazır paketler hazırlayarak her firmanın katılmasına olanak sağladı. Bu şekilde Start-Up projelerini rahatlıkla tanıtabilecekler.

NFT ilanı 20 USD

Özel tasarlanmış NFT sergi alanı ile 1800 adet NFT eseri sergilenecek. Sadece 20 Usd ile NFT sanatçıları eserlerini tanıtma fırsatı bulacaklar.

Ödüllü Yarışmalar ( Hackathon – Ideathon – Trading )

Fuarın heyecan verici bir diğer etkinliği de Trading, Hackathon ve Ideathon yarışmaları olacak. Bu üç ayrı yarışma, blokchain teknolojisi ve kripto para dünyasındaki en yetenekli beyinleri ve en yaratıcı fikirleri ödüllendirecek bir platform olacak.

Bu yarışmalarla birlikte, fuarda 4 gün boyunca süren bu etkinlikler, genç yeteneklerin potansiyellerini ortaya çıkarırken aynı zamanda blockchain ekosisteminin büyümesine de katkı sağlayacak

Blockchain Expo World İstanbul Fuar Merkezi’nde

2 ayrı salonda toplam 12 bin 107 m² alanda yapılacak fuara İstanbul Fuar Merkezi (İFM) ev sahipliği yapacak. Kripto Varlık Borsaları, Kripto Para ve Blok Zincir Çözüm Sağlayıcıları, Metaverse Teknolojisi Geliştiren Şirketler, Kripto Varlık Madenciliği Faaliyetindeki Şirketler, Teknolojisi ile Oyun Geliştiren Yazılım Şirketleri, Fan Token Altyapı Sağlayıcıları, Geleneksel Finans Şirketleri, Web 3.0, Web 2, Yazılım Geliştiricileri, NFT Pazar Yerleri ve koleksiyon yaratıcıları başta olmak üzere katılımcıların İstanbul’da büyük bir buluşması sağlanacak.

Stant ve Sponsorluk Başvuruları Başladı

Kısa bir süre indirim yapılan ‘’ Blockchain Expo World ‘’ başvurular başladı. Yerinizi ayırtmak için geç kalmayınız. Detaylı bilgi için www.blockchainexpoworld.com


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Edin