Sıcak Gelişme: Binance spot işlemleri durdurdu!

Sıcak Gelişme: Binance spot işlemleri durdurdu!

service service
Share

Share This Post

or copy the link

Kripto Para Haber – Piyasanın lider borsası olan Binance, spot işlemler için ani bir karar aldı. Kripto para borsası, spot ticarette yaşanan bir sorundan dolayı işlemleri askıya aldı.

Piyasanın birkaç gündür yataya bağlamasının ardından bu şekilde bir sorunun yaşanması yatırımcıları korkuttu. Şirket, resmi Twitter üzerinden açıklama yaptı ve henüz ne zaman açılacağı kesin olarak bilinmiyor.

Binance, yaşanan sorunu en kısa sürede çözeceklerini açıkladı. Herhangi bir problem olduğunda yine Twitter üzerinden paylaşım yapılacak. Borsanın yaşadığı sorunun hemen ardından Binance CEO’su CZ^de açıklama yaptı. CZ,

“Eşleşen motorun takip eden bir durdurma emrinde (tuhaf bir hata) bir hatayla karşılaştık. Şu an iyileşiyor. Tahmini 30-120 dakika daha kesinti sürebilir. Bu esnada para yatırma ve çekme işlemleri de duraklatıldı.”


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan, Twitter hesabımızdan ve YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Edin