Shiba Inu'nun yükselişi: Dogecoin'e meydan okuma vakti geldi mi?
Shiba Inu'nun yükselişi: Dogecoin'e meydan okuma vakti geldi mi?

Shiba Inu’nun yükselişi: Dogecoin’e meydan okuma vakti geldi mi?

service service
Share

Share This Post

or copy the link

Kripto Para Haber – Kripto analisti Jake Gagain yakın zamanda attığı bir tweette Shiba Inu’nun dünyanın önde gelen meme coin ağı olarak Dogecoin’i geride bırakacağını öngördü. Kripto analistine göre bu, bir sonraki kripto boğa piyasası sırasında gerçekleşecek.

Analistin ifadeleri Shiba Inu topluluğu içindeki insanların inançlarını yansıtıyor. Bu yıl şimdiye kadar Shiba Inu ağı, meme coinin ekosistemini iyileştirmeye yönelik çeşitli gelişmelere tanık oldu.

Şu anda Shiba Inu, toplam 4.27 milyar dolarlık piyasa değeriyle 19. sıradaki kripto para birimi ağı olarak yer alıyor. Bu arada Dogecoin, 8 milyar dolarlık piyasa değeriyle en büyük meme coinidir. Genel kripto para piyasasında olduğu gibi token’ın fiyatı da ayı piyasasında düşüş gördü.

SHIB ekibi, birçok gelişmenin ağı memecoinden blockchain’e taşımasının, çeşitli projeler ve kullanım senaryoları sunmasının beklendiğini belirtti. Ancak uzun süren ayı piyasası token’ın büyümesini etkiledi.

Üstelik Shiba Inu takımı da yılın başından bu yana daha agresif token yakımına uğradı. Ekip, yakılan tokenlerin dolaşımdan kaldırılmasının token’ın değerinin artmasına yardımcı olacağını öngörüyor.

Son zamanlarda Shiba Inu ekibi, Shibarium düğüm sağlayıcısı NOWNodes ile bir ortaklık yaptığını duyurdu. Ortaklığın Shiba Inu blockchain ortamını yeniden şekillendirmesi ve kullanıcı deneyimini iyileştirmesi bekleniyor.

Aynı şekilde ağ, günler önce Shiba Hub adında yeni bir uygulama geliştirdiğini duyurmuştu. Uygulamanın Shiba Inu’nun 2. katman ağı Shibarium ile entegre olması ve kullanıcıların platformdaki deneyimlerinde devrim yaratması bekleniyor.

CoinMarketCap verilerine göre Shiba Inu şu anda 0,000007244 dolardan el değiştiriyor. Mevcut fiyat 24 saat içinde %0,31’lik bir artışa işaret ediyor. Ancak son 7 gün içinde token %1,57 oranında değer kaybetti.

Öte yandan ticaret hacmi ise son 24 saatte ılımlı bir artış göstererek %35,50’ye ulaştı.

coinedition


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Edin