Shiba Inu yeni bir döneme giriyor! İşte son gelişmelerin detayları
Shiba Inu yeni bir döneme giriyor! İşte son gelişmelerin detayları

Shiba Inu yeni bir döneme giriyor! İşte son gelişmelerin detayları

service service
Share

Share This Post

or copy the link

Kripto Para Haber – Shiba Inu Layer 2 Shibarium’un beta sürümü, SHIB için yeni bir dönemin yaklaşmasıyla önemli bir dönüm noktasına ulaştı. Shibarium test ağındaki toplam işlem sayısı etkileyici bir seviyeye yükseldi.

Shibarium‘un test ağı olan “Puppynet” üzerindeki toplam işlem sayısı 30 milyona ulaşarak önemli bir kilometre taşını geçti. Bu yazı yazıldığı tarihte Puppyscan, Shibarium beta “Puppynet” üzerinde 30.251.141 işlem gerçekleştirildiğini bildirdi.

Şu anda toplamda 17.062.128 cüzdan adresi bulunuyor. Shibarium beta Puppynet tarafından işlenen blok sayısı da 1.727.785’e yükseldi.

Resmi SHIB Twitter hesabı, Shiba Inu için “Shibarium yazının” gelişini belirten yeni bir çağın resmi başlangıcını duyurdu.

Geçen hafta, Shiba Inu lideri Shytoshi Kusama, resmi SHIB web sitesinin ve diğer SHIB web sitelerinin yenilendiğini duyurdu. Resmi SHIB Twitter hesabı, yenilenen SHIB web sitesinin lansmanının sadece kavurucu bir yazının başlangıcı olduğunu belirtti.

Shiba Inu’nun Shibarium Beta’sı büyük ilgi görüyor

15-16 Ağustos 2023 tarihleri arasında Kanada’nın Toronto şehrinde gerçekleşmesi planlanan Blockchain Fütürist Konferansı, Shiba Inu’yu resmi isim sponsoru olarak seçtiği için SHIB için gerçekten yeni bir dönem anlamına geliyor.

Blockchain Fütürist Konferansı, Kanada’daki en büyük ve en uzun süredir devam eden Web3 etkinliği olup dünyanın dört bir yanından on binlerce katılımcıyı bir araya getirerek blockchain teknolojisinin geleceğini tartışmayı hedefliyor. Bu sayede Shiba Inu’nun görünürlüğü artacak.

Shiba Inu’nun lideri Shytoshi Kusama’nın konferansta yapay zeka aracılığıyla ilk kez konuşması bekleniyor. Kusama daha önceki bir blog gönderisinde konferansta Shibarium’un piyasaya sürülme olasılığı ve diğer tartışmalar hakkında ipuçları vermişti.

u.today


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Edin