featured

Shiba Inu kazançlarını pekiştiriyor: Büyük ralli öncesi satın almak için doğru bir zaman mı?

service service
Share

Share This Post

or copy the link

Kripto Para Haber – 9 Temmuz’da Shiba Inu fiyatı, uzun süredir devam eden bir direnç noktasını kırdığında, yükseliş eğiliminin erken işaretlerinin sinyalini verdi. Bu dinamik direnç, popüler meme coin’i son beş aydır düşüş trendinde tutuyordu. Ayrıca bu süreçte SHIB yılın en düşük seviyesi olan 0,00000543 dolara geriledi. Kripto piyasası toparlanma yoluna girdiği için, ilgilenen yatırımcılar iyi bir giriş fırsatı bulabilir.

0,000000832 dolar seviyesi şu anda güçlü bir direnç noktası olarak duruyor. Gözde meme coin, bir sonraki sıçramadan önce olası bir geri çekilme riskiyle karşı karşıya.

Shiba Inu için gün içi işlem hacmi 273,3 milyon dolar. Bu da %111’lik bir artış olduğu anlamına geliyor.

Kripto piyasasındaki son yükselişin ortasında, Shiba Inu fiyatı 0,00000773 dolarlık düşük seviyeden %14,11 oranında bir yükseliş kaydetti. Böylece 9 Temmuz’da kırılan direnç sonucunda başlayan yükselişin devamını getirmiş oldu. Bu kırılma, piyasa duyarlılığında rallilerde satış yerine düşük fiyatlardan satın alma işlemlerinin devam ettiğine işaret ediyor.

Shiba Inu, bu yazının yazıldığı sırada 0,0000082 dolar civarında işlem görüyor. Meme coin, 0,00000832 dolarda bulunan direnç noktasında bir arz baskısı ile karşı karşıya. Günlük muma eklenen ret fitili, satıcıların bu direnci savunduğunu gösteriyor. Ancak bu, küçük bir düzeltmeyi tetikleyebilir.

Shiba Inu

Bununla birlikte olası tersine dönüş, yeni gelen destek trend çizgisiyle sınırlı olacaktır. Dinamik destek, alıcıları 0,00000832 dolardaki direnci yeniden zorlamaya teşvik edebileceğinden yatırımcılar, bu trend çizgisini takip eden zararı durdurmak için kullanabilir.

Shiba Inu yükselişi devam edecek mi?

Piyasadaki yükseliş ivmesi devam ederse 0,00000832 dolardaki direnç noktasının üzerinde bir kırılma, Shiba Inu fiyatını önemli bir yükseliş için ayarlayabilir. Patlama sonrası ralli, fiyatları %17 artırarak sırasıyla 0,00000976 dolar ve 0,0000119 dolar seviyelerine yükseltebilir.

Gözde meme coin’in teknik göstergeleri şu anda yükselişi destekliyor. Ancak yine de yatırımcıların büyük bir işlem yapmadan önce piyasa lideri olan Bitcoin’in de fiyat hareketini yakından takip etmesi iyi olacaktır.

coingape


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan, Twitter hesabımızdan ve YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Edin