featured

Shiba Inu haberleri: Kripto para borsası Binance, teminat varlığı olarak SHIB’i eklediğini duyurdu!

service service
Share

Share This Post

or copy the link

Hacim bakımından dünyanın en büyük kripto para değişim platformu olan Binance, kredi programlarından biri için teminat varlığı olarak meme coin Shiba Inu’yu (SHIB) desteklediğini duyurdu. Şirket yeni bir açıklamasında Binance, esnek kredi özelliğine teminat olarak bir avuç diğer altcoinin yanı sıra SHIB’i de listesine ekledi.

Binance’in esnek kredileri, kullanıcıların kredi süresi boyunca belirli bir kredi vadesine bağlı kalmadan kripto paralarla teminatlandırılmış krediler almasına olanak tanıyor.

Kredi programına desteklenen teminat olarak dâhil edilen diğer dijital varlıklar arasında blockchain tabanlı oyun platformu Enjin Coin (ENJ), merkezi olmayan pazar yeri Holo (HOT) ve video odaklı blockchain Theta Network (THETA) yer alıyor.

Shıba Inu

Shiba Inu ekibi, dijital kimlikleri ekosistemine ekliyor!

Bu haftanın başlarında Shiba Inu geliştirme ekibi, blockchain tabanlı dijital kimlikleri ekosistemine dâhil etmeyi planladığını duyurmuştu. Resmi Shiba Inu Twitter hesabına göre baş geliştirici Shytoshi Kusama, dijital pasaportlara benzer blok zinciri tabanlı kimlikler olan Self-Sovereign Identity’yi (SSI) tüm Shiba Inu projelerine eklemeyi planladıklarını söyledi.

Geçen ayın sonlarında Shiba Inu ekibi, halka açık testler için zincir arası köprünün beta sürümünü yayınladı. Ardından SHIB’nin ekosisteminde merakla beklenen katman-2 ölçeklendirme çözümü Shibarium ile ilişkili token olan Bone ShibaSwap’in (BONE) yükselmesine imkân tanıyarak o dönemdeki genel kripto piyasası trendine meydan okudu.

Zincirler arası köprü, yatırımcıların Shibarium ve önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum (ETH) arasında token transferi yapmasına olanak tanıyacak. Son olarak Shiba Inu, son 24 saat içinde yüzde 9,63’lük bir artışla yazım sırasında 0,00001 dolardan işlem görüyor.

dailyhodl


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Edin