featured

Shiba Inu yakım işlemlerindeki yavaşlama fiyatı yeni diplere gönderebilir!

service service
Share

Share This Post

or copy the link

Kripto Para Haber – Kripto para piyasasındaki köpek temalı gözde meme coin’lerden bir tanesi olan Shiba Inu, en son Şubat ayı başlarında gördüğümüz seviyelere düştü. Bu olumsuz fiyat hareketinin ardından ağın yakma işlemleri durgunlaştı. Ağ etkinliğindeki düşüşün ve durgun yanma oranının arkasındaki ana nedenlerden biri, kripto endüstrisinde herhangi bir trend alanına bağlı olmayan Shiba Inu gibi varlıklar için bir yükseliş katalizörü mevcut olmamasıdır.

Shiba Inu yakım

Yakma oranı, bir blockchain ağında dolaşımdan kaldırılan token sayısıdır. Shiba Inu’nun yanma oranı, ağ etkinliği eksikliği nedeniyle önemli bir düşüş gördü. Bu, ağı daha az insanın kullandığı anlamına gelebilir veya yatırımcıların token’a olan ilgilerinin azaldığını gösterebilir.

Gözde meme coin’in fiyatı bu yılın başlarında hızla yükseliyordu. Bu yüzden fiyatın kısa zamanda yeni zirvelere ulaşması bekleniyordu. Ancak SHIB, kısa sürede yerel yüksek seviyesinden geri döndü ve o zamandan beri yeniden ivme kazanmak için mücadele ediyor. Bu fiyat momentumundaki eksiklik, yanma oranında da durgunluk yaşanmasına sebep oldu.

Toparlanma gecikebilir

Shiba Inu’nun fiyat momentumunun olmamasının arkasındaki ana nedenlerden biri, kripto endüstrisinin herhangi bir trend alanına bağlı olmayan, buna benzer varlıklar için katalizörlere sahip olmamasıdır. Son aylarda önemli bir büyüme gören diğer token’lar; Ordinals, ZK toplamaları ve kripto endüstrisinin diğer trendleri gibi alanlara bağlıdır. Bu token’lar, büyümelerine katkıda bulunan yatırımcılardan önemli bir ilgi gördü.

Shiba Inu Burn Rate Soars Over 4200% as Shibarium Launch Date Nears

Shiba Inu’nun onu piyasadaki diğer meme token’larından ayıran herhangi bir özel kullanım durumu veya uygulaması yoktur. Tutkulu bir topluluğa sahip olmasına, medyanın ve halkın dikkatini çekmede bir miktar başarı elde etmesine rağmen, uzun vadeli büyümesini sürdürmesine yardımcı olabilecek temel itici güçlerden yoksundur.

U.today


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan, Twitter hesabımızdan ve YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Edin