featured

Son dakika: Shiba Inu, BONE sözleşme fesi tamamlandı, BONE fiyatı yükselecek mi?

service service
Share

Share This Post

or copy the link

Shiba Inu topluluğundaki gelişmeler nedeniyle bir süredir yatırımcıların radarındaydı. Bu arada yatırımcılar, fiyatındaki artıştan da anlaşılacağı üzere Bone ShibaSwap’ı (BONE) yakından takip ediyor. Shiba Inu ekibi token sözleşmesinden resmen feragat ettiğinden, yatırımcılar BONE’nin büyük borsalarda potansiyel olarak listelenmesini bekliyorlar.

Shiba Inu, BONE token sözleşme feshi

Shiba Inu geliştirme ekibi, Shibarium’un gaz tokenı olan Bone ShibaSwap (BONE) sözleşmesinden resmen feragat ederek önemli bir adım attı. Shiba Inu X platformunda paylaşılan resmî duyuruda, Shiba Inu’nun arkasındaki kilit geliştiricilerden biri olan Kaal Dhairya’nın bir mesajı yer aldı.

Dhairya, BONE sözleşmesinden feragat edilmesinin TopDog sözleşmesi aracılığıyla gerçekleştirildiğini ve sürece şeffaflık ve görünürlük sağladığını vurguladı. Bunu kanıtlamak için Dhairya, tweette Etherscan’a bir bağlantı ekleyerek kullanıcıların BONE sözleşmesinden vazgeçmenin tam olarak önceki gün 21:04’te (UTC) gerçekleştiğini doğrulamasına olanak tanıdı.

Bu hamle Shiba Inu’nun geliştirme ekibinin kalan BONE token arzını basma konusunda önemli ilerleme kaydettiğini duyurmasının hemen ardından geldi. Bu kalan tokenların basılmasının, token ile ilişkili sözleşmeden vazgeçmek için çok önemli bir ön koşul olduğunu belirtmek önemlidir.

Shıba Inu

Daha önce Shiba Inu topluluğu, token arzı 230 milyona ulaştığında BONE basımının durdurulması yönünde oy kullanmıştı. Bununla birlikte ekip içinde kalan 20 milyon tokenin basılması ve Shibarium doğrulayıcıları için belirlenmesi konusunda bir anlaşmaya varıldı.

Shiba Inu geliştirme ekibi, projeye ve geleceğine olan bağlılıklarının açık bir göstergesi olarak kalan BONE arzını başarıyla basmış ve ardından token sözleşmesinden feragat etmiştir. Bu stratejik hamle, projenin uzun vadeli başarısına ve Shibarium’un büyüyen ekosistemine olan bağlılıklarının altını çizmektedir.

Bone fiyatı yükseliyor

Özellikle Bone ShibaSwap (BONE) kripto para fiyatındaki artıştan da anlaşılacağı üzere, yatırımcılar bu duyuruyu takdir etmiş görünüyor. Bone fiyatı 27 Eylül’deki yazı itibariyle yüzde 7,41 arttı ve 0,9066 dolardan işlem gördü. Son 24 saat içinde kripto paranın hacmi yüzde 56,85 artışla 8,35 milyon dolara ulaşırken piyasa değeri yüzde 5,11 artışla 204,94 milyon dolara yükseldi.

Vazgeçme haberi yatırımcıların iyimserliğini körükledi, çünkü birçok piyasa katılımcısı artık kripto paranın önümüzdeki günlerde büyük borsalarda listelenmesini bekliyor. Bu arada bugünkü kazanç Bone’nin geçtiğimiz hafta yaklaşık yüzde 10 değer kazanmasına da yardımcı oldu. Bununla birlikte Shiba Inu fiyatı yüzde 0,79 düşüşle 0,000007213 dolara geriledi.

coingape

 


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Edin