Ripple
Ripple

Ripple balinası, Coinbase duyurusundan sonra 161 milyon XRP’yi taşıdı

service service
Share

Share This Post

or copy the link

XRP ticareti resmen Bitcoin, ABD doları ve Euro ile eşleştirilerek Coinbase’de başladı. Ticaret başlangıçta ABD’deki kullanıcılar (New York hariç), İngiltere, Kanada, Singapur, Avustralya ve Avrupa Birliği’ndeki desteklenen ülkeler için geçerlidir.

Ripple kurumlara satış gerçekleştirdi

Bu haberden sonra, Ripple, XRP’de milyonlarca dolar taşıdı. Toplamda, şirket dört ayrı işlemde 161 milyon XRP’yi yani yaklaşık 52 milyon doları hareket ettirdi.

Bu işlemlerden ikisi, şirketin XRP’yi kurumlara satmak için kullandığı Ripple’ın tezgah üstü işleminden bilinmeyen cüzdanlara gönderildi.

Ripple’in tezgah üstü cüzdanları XRP’yi istikrarlı bir şekilde satmaya devam ediyor. 2018 yılında Ripple, 535 milyon dolarlık XRP satarak, en fazla satış yapan şirket rekorunu kırdı. Şirket, 535 milyon dolarlık satışın, 171 milyon dolara denk gelen XRP’sini doğrudan kurumlara satıldığını bildirdi.

Dailyhodl

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Edin