Polygon fiyatı 1 doları aşmaya hazırlanıyor!
Polygon fiyatı 1 doları aşmaya hazırlanıyor!

Polygon (MATIC) fiyatı 1 doları aşmaya hazırlanıyor!

service service
Share

Share This Post

or copy the link

Kripto Para Haber – Polygon (MATIC) fiyatı, 140 günlük direnç çizgisini kırarak yükselişe geçti, ancak önemli bir yükseliş hareketiyle bu kırılmayı takip etmedi.

Uzun ve kısa vadeli okumalar birbiriyle uyumlu değil. Günlük zaman dilimi net bir kırılma gösterirken, kısa vadeli görünüm bunun yerine bir kırılma olacağını gösteriyor.

Polygon fiyatı 140 günlük dirençten çıktı

Polygon için günlük zaman dilimi teknik analizi yükseliş görünümü veriyor. Bunun ana nedeni, fiyatın 140 gündür devam eden düşen direnç çizgisinden çıkmasıdır.

Bu tür uzun vadeli seviyelerden kırılmalar, bir önceki hareketin sona erdiği ve yeni bir hareketin başladığı anlamına gelir.

Ancak, MATIC şu anda önemli bir yükseliş hareketi başlatmadı. Bunun yerine, çıkış öncesi seviyeye çok yakın işlem görüyor.

Poligon (MATIC) Fiyat Hareketi

Haftalık Göreceli Güç Endeksi (RSI) de yükseliş gösteriyor. RSI, yatırımcılar için bir momentum göstergesi olarak kullanılır ve bir piyasanın aşırı alım veya aşırı satım durumunda olup olmadığını belirlemek ve bir varlığı alıp satma kararı vermek için kullanılabilir.

RSI okuması 50’nin üzerinde ise ve trend yukarı yönlüyse, boğalar avantajlıdır, ancak okuma 50’nin altındaysa, bunun tam tersi geçerlidir. RSI şu anda 50’nin altında (kırmızı sembol) ve düşüyor, bu da düşüş eğilimini gösteriyor.

Ancak, fiyat çizgiden çıktığında, gösterge 50’nin üzerine çıktı. Bu nedenle, MATIC fiyatının yeni bir yükseliş trendi başlatma olasılığını desteklemektedir.

MATIC fiyat tahmini:

Günlük zaman dilimi kesin bir yükseliş gösterirken, altı saatlik kısa vadeli zaman dilimi, önceki kırılmanın geçerliliği konusunda bazı şüpheler uyandırıyor.

MATIC fiyatı 10 Haziran’dan bu yana yükselirken, bunu yükselen bir paralel kanal içinde gerçekleştirdi. Bu, düşüş eğilimi olarak kabul edilir ve nihayetinde bir bozulma olasılığı olduğu anlamına gelir.

Ayrıca, MATIC fiyatı 12 Temmuz’da direnç seviyelerinin kesişmesiyle (kırmızı daire) reddedildi. Kanalın direnç çizgisi ve 0,5 Fibonacci geri çekilme direnç seviyesi arasında bir direnç oluşuyor.

Fibonacci düzeltme seviyeleri prensibi, önemli bir fiyat hareketinin ardından fiyatın kısmen önceki fiyat seviyesine döneceğini öne sürer. Bu nedenle, 0,5 Fibonacci üzerine çıkamama, yukarı yönlü hareketin düzeltici olduğunu ve bir kırılma oluşacağını düşündürür.

Polygon fiyatı kanaldan ayrılırsa, muhtemelen 10 Haziran’ın en düşük seviyesi olan 0,51 dolar seviyesine düşecektir.

Poligon (MATIC) Fiyat Tahmini

Ancak, bu aşağı yönlü kısa vadeli Polygon fiyat tahminine rağmen, 0,74 dolarlık direnç bölgesi ve kanaldan bir kırılma, trendin yükselişe geçtiğini gösterir. Bu durumda, MATIC fiyatı en yakın direnç olan 0,90 dolardan ilerleyebilir.

beincrypto


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Edin