PEPE token endişe yaratıyor! Popülaritesindeki ani artışın arkasında ne var?
PEPE token endişe yaratıyor! Popülaritesindeki ani artışın arkasında ne var?

PEPE token endişe yaratıyor! Popülaritesindeki ani artışın arkasında ne var?

service service
Share

Share This Post

or copy the link

Kripto Para Haber – Tanınmış bir kripto medya figürü olan David Gokhshtein, yakın zamanda Twitter’da meme coin koleksiyonunu paylaştı. Koleksiyonundaki tokenler arasında Dogecoin (DOGE), Shiba Inu (SHIB), Floki Inu (FLOKI) ve daha tartışmalı olan PEPE gibi en popüler meme tabanlı kripto para birimleri vardı.

 

Shiba Inu ve Dogecoin, genel olarak anlaşılırken PEPE hakkında aynı şey söylenemez. PEPE, meme tabanlı bir token olmasına rağmen, teknik yönleri ile projenin temelleri arasında net bir ilişki yoktur. Bu nedenle, PEPE tokenin popülaritesindeki ani artış, kripto topluluğu içinde endişe yaratıyor.

PEPE hakkında tartışmalı olan nedir?

PEPE tokeni hakkında tartışmalı olan ise, değerinin kısa bir süre içinde katlanarak artması ve bu artışın merkezi dağıtımın birkaç adresi tarafından gerçekleştirilmiş olmasıdır. Ayrıca, bu cüzdanların tokenlerini neredeyse aynı anda almış olması, koordinasyonun varlığı konusunda soru işaretleri uyandırıyor. Bu olağandışı aktivite, token fiyatında manipülasyon olup olmadığını sorgulayan birçok kişinin endişesine neden oldu.

Bir yatırımcının sadece 250 dolar yatırım yaparak milyonlar kazandığı iddiası, geniş çapta ilgi gördü. Ancak, bu hikayenin dikkatle hazırlanmış bir pazarlama stratejisi olabileceği düşünülüyor.

Genel olarak, piyasa aşamalarında saçmalık yaşanması sık görülen bir döngüdür ve ilginç bir şekilde, önemli miktarda para bu döngüye akar. Ancak, yatırımcılar, bu tür tokenlere yatırım yaparken değerlerinin çılgınca dalgalanabileceğini ve başlangıçta göründükleri kadar kazançlı olmayabileceklerini düşünerek dikkatli olmalıdır.

u.today


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Edin