lunc

Terra Core yükseltmesi öncesinde LUNC ve LUNA işlem hacimleri büyük oranda arttı! LUNC için sırada ne var?

service service
Share

Share This Post

or copy the link

Terra Luna Classic (LUNC) topluluğu, geliştirici L1 Task Force’un blok zincirine önemli değişiklikler getirecek v2.2.1 çekirdek yükseltmesini oyluyor. Terra ekosistem tokenleri LUNC, LUNA ve USTC, önemli tekliflerin geçtiği ve v2.2.1 çekirdek yükseltmesinin yönetişim oylaması için hazır olduğu sırada ticaret hacimlerinde büyük artışlar kaydediyor.

Terra Luna Classic v2.2.1 çekirdek yükseltme teklifi

L1 Terra Classic Task Force (L1TF) geliştiricisi Vinh Nguyen, v2.2.1 çekirdek yükseltmesinin oylamaya sunulduğunu duyurmak için X’te bir gönderi paylaştı. Oylama kabul edilirse L1TF geliştirici ekibi zinciri 12 Eylül’de 14:15 UTC’de tahmin edilen 14,514,000 blok yüksekliğinde olacak.

L1TF daha önce ekibin testnet yükseltmesini başarıyla tamamladığını ve bildirilen tüm sorunların artık giderildiğini bildirmişti. Ana ağ yükseltmesi planlanmadan önce birkaç doğrulayıcı rebel-2 test ağına katıldı. Ayrıca Terra Luna Classic topluluğu tarafından teklifin onaylanmasının ardından tüm düğümler ve doğrulayıcılar en son sürümle güncelleme yapmalıdır.

İlk oylama, topluluğun yüzde 99,65 “Evet” oyu ile öneriyi desteklediğini gösteriyor. Ancak son yükseltme Astroport gibi ağdaki dApp’leri ve projeleri etkilediği için bazıları teklife karşı çıkıyor. Tüm doğrulayıcılar teklifi desteklerken JESUSisLORD, StakeBin, Lunanauts ve Hexxagon “Evet” oyu veren en iyi doğrulayıcılar arasında yer aldı.

lunc

 

Yükseltme; cosmos SDK yükseltmesi, CometBFT’ye tendermint geçişi, v6’ya IBC-go ve wasmd dâhil olmak üzere birçok önemli özellik sunuyor. Yükseltme ayrıca yanık vergisinin dağıtım modülüne bölünmesi de dâhil olmak üzere daha önce yönetişim oylamasından geçen önemli değişiklikleri de uygulamaktadır.

LUNC ve LUNA işlem hacimlerinde büyük artış kaydediyor

Terra ekosistem tokenleri son 24 saat içinde muazzam işlem hacimleri kaydetti. LUNC ve LUNA’da hacimler sırasıyla yüzde 300 ve yüzde 1900 oranında artış gösterdi. Fiyatlar da yukarı yönlü ivme gösteriyor.

LUNC fiyatı son 24 saatte yüzde 2 arttı ve fiyat şu anda 0,000060 dolardan işlem görüyor. 24 saatin en düşük ve en yüksek fiyatı sırasıyla 0,0000591 dolar ve 0,0000635 dolar. Bu arada LUNA fiyatı son 24 saatte yaklaşık yüzde 6 artarak 0,41 dolardan işlem görüyor. 24 saatin en düşük ve en yüksek değerleri sırasıyla 0,391 ve 0,474 dolar.

coingape

 


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Edin