Hard fork trendine Monero’da katıldı: Monero Ring yolda
Hard fork trendine Monero’da katıldı: Monero Ring yolda

Hard fork trendine Monero da katıldı: Monero Ring yolda

service service
Share

Share This Post

or copy the link

Monero ağı, yeni bir token üretecek olan hard fork’tan geçecek. Ortaya çıkacak olan kripto para Monero Ring olarak adlandırılacak. Proje ekibi, kullanıcı dostu olmayan arayüz, düşük işlem onaylama hızı ve ölçeklenebilirlik eksikliği gibi orijinal kriptonun ana sorunlarını çözmeyi vaat ediyor.

Monero Ring airdrop ile başlayacak

Hard fork‘un, 28 Şubat’ta 1781500 numaralı blokta gerçekleşmesi bekleniyor. Geliştiriciler, 30 milyon token dağıtmayı ve %70’ini orijinal Monero sahipleri için borsalar aracılığıyla 2:1 oranında dağıtmayı planlıyorlar.

Ancak, kripto para uzmanları, projenin şüpheli göründüğü ve bir aldatmaca olabileceği uyarısında bulundu. Böylece, Monero Ring’in Blockchain orijinal ağdan kopyalandığı düşüncesi akla geliyor. Dahası, sosyal ağlarda proje ve yaklaşmakta olan fork hakkında çok az bilgi var.

Orijinal XMR ve anonim komuta çok benzeyen XRM tokeninin, sorgulanabilir kalkış süreci ve önemli protokol iyileştirmelerinin bulunmaması gibi başka şüpheli durumları da var. Twitter’da ise Monero Ring neredeyse ölü.

Bu arada, Monero ağındaki yaklaşmakta olan fork hakkında ASIC madencileriyle 9 Mart’ta yapılması planlananlar dışında hiçbir duyuru bulunmuyor. En son fork hakkında duyuruyu, lider geliştiricisi Riccardo Spagni yaptı.

Fxstreet

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Edin