Kripto paralar neden düşüyor?

Hafta sonunu kırmızı geçiren kripto para birimleri hangileri?

service service
Share

Share This Post

or copy the link

Kripto Para Haber – 5 günlük hafta içi performansına göre hafta sonu daha durağan geçmeye devam ediyor. Her kripto para birimi için geçerli olmsa da genellikle sabit bir çizgide ilerliyor. Düşük hacimli altcoin’lerde ise patlama olasılığı daha yüksek oluyor.

Büyük kripto paralar bugün kırmızı ticarete geri döndü. Yeşil grafikler ve FTT’nin %44 artmasıyla geçen bir günün ardından, kripto fiyatları bugün büyük bir hayal kırıklığına uğradı. Dün Sam Bankman ifade vereceğini açıklamıştı. Bu haberin ardından FTT bir anda ivme kazandı. Fakat bu hareketin “fake” olduğunu bugün gördük.

Kripto para birimleri düşük işlem görüyor

Ethereum %1,30 düştü. Bitcoin %0,53 düştü. Pancake Swap %0,45 düştü. Terra Classic %0,81 azaldı. FTX Token %12,02 düştü. Shiba Inu %0,90 düştü. Bu düşüşler anlık olarak pozitife döndüğü kısır bir döngü de geçirdi. Ancak iştahsız bir hafta sonu daha çok öne çıktı.

Bitcoin (BTC)

%0,2’lik düşüşle piyasa değeri 330 milyar USD oldu. BTC belirteçleri 17.145 USD’den satılıyor. İşlem hacmi %17,14 düşüş gördü.

Ethereum (ETH)

Piyasanın en değerli ikinci varlığı Ethereum fiyatı %1 oranında düştü. Piyasa değeri 154,37 milyar ABD Doları oldu. ETH/USD paritesi 1265 dolardan alıcı buluyor. İşlem hacmi ise %29,04 azaldı.

Terra Classic (LUNC)

%0,81’lik bir düşüş Terra Classic tokenlerini 0,0001709 USD’ye getirdi. Piyasa değeri 1.330 milyar dolarda kalırken, işlem hacmi %54’ten fazla geriledi.

FTX token (FTT)

Dün büyük bir artışla gövde gösterisi yapan FTX Token, bugün %12,02 oranında düştü. 1,90 doları dahi dün kıran kripto para birimi şimdi 1,60 dolar seviyelerinden fiyatlanıyor. Piyasa değeri 534 milyon dolarda.

coingape


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan, Twitter hesabımızdan ve YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Edin