featured

Gözde altcoin’in fiyatı ralliyi uzatmaya hazır: Kritik direncin üzerine kalabilirse yeni zirveler gelebilir!

service service
Share

Share This Post

or copy the link

Kripto Para Haber – Kripto para piyasasındaki gözde altcoin’lerden bir tanesi olan Chainlink (LINK), günlük grafiğinde 5 dolarda bulunan destek noktasından V şeklinde bir toparlanma gerçekleştirdi. Son boğa koşusu sonucunda %62’lik bir büyüme kaydetti ve böylece mevcut fiyatı olan 8,144 dolara ulaştı. Alıcılar yükseliş ivmesini koruyacak mı yoksa LINK fiyatı küçük bir düzeltmeye mi hazırlanıyor?

altcoin LINK

7,7 dolara potansiyel bir geri çekilme, yatırımcılara bir giriş fırsatı sunabilir. Ayrıca yatırımcılar, 9 dolar seviyesinde yüksek bir arz bölgesi oluşturuyor.

LINK için gün içi işlem hacmi, 814 milyon dolardır. Bu da %22’lik bir kazanç elde ettiği anlamına gelmektedir.

Bir yılı aşkın bir süredir gözde altcoin’in fiyatı, yakınlaşan iki trend çizgisi arasında sınırlı bir menzile bağlı trendde kaldı. Bu yatay hareketin ortasında fiyat, her iki trend çizgisinden de en az iki kez toparlandı. Bu, yatırımcıların kanal modelinin güçlü etkisi altında olduğunu gösteriyor.

Ayrıca, devam eden toparlanma rallisi son zamanlarda 7,7 dolarda bulunan önemli bir direnci kırdı. Patlayıcı bir ralli veya kopuştan sonra fiyat, potansiyel destek olarak önceki direnci düzeltme veya yeniden test etme eğilimindedir.

LINK alıcıları bu yüksek fiyatları sürdürürse, toparlanma rallisi devam edebilir. Altcoin, %10 ile %12 arasında bir yükseliş daha kaydederek 9 dolardaki direnç noktasına ulaşabilir.

Altcoin’in fiyatı 9 doları kırabilir mi?

Genel trend çizgisi uzun vadeli yatay bir seyir izliyor. Bu nedenle teknik tablolarda önemli bir öneme sahip. Sürekli alımla, LINK fiyatı kısa süre içinde trend çizgisi bariyerini aşacak ve muhtemelen güçlü arz baskısına tanık olacaktır. Genel piyasa belirsizliğini korurken, fiyatın 9 dolarda bulunan direnci aşmak için yükseliş ivmesi oluşturması daha az olası. Bu nedenle yatırımcılar, yukarıda belirtilen direncin altında bir tersine dönüş veya konsolidasyona tanık olabilir.

LINK fiyatı, Bollinger bandı göstergesinin üst bandına meydan okuyor ve piyasadaki satın alma baskısının agresif olduğunu gösteriyor. Ayrıca yükselen OBV eğimi, alıcıların long pozisyonlara olan güçlü ilgisini gösteriyor.

coingape


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan, Twitter hesabımızdan ve YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Edin