featured

Ethereum ağı yeni bir rekor kaydetti: ETH fiyatı için bir dönüm noktası olabilir mi?

service service
Share

Share This Post

or copy the link

Kripto Para Haber – Kripto para piyasasındaki en büyük altcoin olan Ethereum, işlemlerinde tüm zamanların ikinci en yüksek seviyesini kaydetti. Bu olumlu haberin ardından ETH fiyatında da küçük bir artış gerçekleşti.

Ethereum ETH

Son aylarda Ethereum (ETH) da dahil olmak üzere kripto para birimlerinin çoğu düşüş eğilimi içinde işlem görüyor.

Oldukça çalkantılı bir aşamadan sonra toparlanmaya devam eden Ethereum ağı, tek bir günde bir milyondan fazla işlem kaydetti. Bu haber, nihayet fiyata ihtiyacı olan itici gücü verebilir.

Ethereum (ETH) ağında benzeri görülmemiş bir gelişme

Ağ, 13 Eylül’de olağanüstü bir faaliyet artışına tanık oldu ve sekiz yıllık tarihindeki en yüksek ikinci seviyeye ulaştı.

Santiment verilerine göre, ETH ağ işlemlerine gönderen veya alıcı olarak 1,089,893 adet benzersiz cüzdan katıldı. Bu veri, ağın önceki rekoru olan 300,000 cüzdana göre %150 oranında bir artış olduğu anlamına geliyor. İşlemlerin 640,000’ı, merkezi borsa kullanıcılarından çekilen paralar olarak kaydedildi.

Faaliyetteki son artışa rağmen, ETH ağındaki genel net faaliyet nispeten zayıf kalıyor ve Ethereum İyileştirme Teklifi (EIP) 1559’un etkin olduğu token yakma sürecini yavaşlatıyor.

Ethereum, son 24 saat içinde %1,3 oranında bir artış kaydetti ve bu yazının yazıldığı sırada 1,619 dolar civarında işlem görüyor.

DailyCoin


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan, Twitter hesabımızdan ve YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Edin