Dogecoin fiyat analizi

Dogecoin fiyat analizi: DOGE 0,16 doların altına mı düşecek?

service service
Share

Share This Post

or copy the link

Kripto Para Haber – Dogecoin fiyat analizi önümüzdeki 24 saat için düşüş gösteriyor çünkü 0.16 dolarlık işaretin kırılmasını ve bunun da daha düşük bir aşağı yönlü sete neden olmasını bekliyoruz. Ancak, destek devam ederse, DOGE/USD’nin hafta sonu boyunca konsolide olmaya devam ettiğini görebiliriz.

Kripto para piyasası, son 24 saat içinde çoğunlukla kırmızıda işlem gördü. Piyasa liderleri Bitcoin ve Ethereum sırasıyla yüzde 0,77 ve yüzde 3,42 kaybetti. Bu arada, Dogecoin yüzde 0,9 kayıp yaşadı.

Dogecoin Price Analysis: DOGE retraces to $0.16, will the support hold? 1

DOGE/USD 0.1639 – 0.1746 dolar aralığında işlem görüyor ve bu da piyasada orta düzeyde bir oynaklık olduğunu gösteriyor. İşlem hacmi yüzde 7,74 azalarak 905,36 milyar dolar oldu. Toplam piyasa değeri ise 22.18 milyar civarında işlem görüyor ve kripto para genel olarak 11. sırada yer alıyor.

DOGE 0,16 doların altına kırılmaya mı hazırlanıyor?

4 saatlik grafikte bu sabah hafif bir yükseliş görebiliriz, muhtemelen ayılar nihayet mevcut desteği kırmaya çalışmadan önce durakladı.

Dogecoin Price Analysis: DOGE retraces to $0.16, will the support hold?

Dogecoin fiyat analizi, geçtiğimiz haftalarda geçen Cuma günü düşen güçlü bir artışa kadar istikrarlı bir düşüş gördü. DOGE/USD 0.13 doların üzerinde zirve yaptı ve geçen hafta sonu güçlü bir tepki gördü.

Direnç başlangıçta 0.18 dolarda başladı, takip eden düşüş 0.16 dolarda bitti. Bu nedenle, şu anki mevcut işlem aralığı, BNB’nin Salı gününe kadar üst aralığa dönmesiyle haftanın başlarında kuruldu.

0.18 $ işaretinin altında birkaç günlük konsolidasyon, piyasada hala güçlü bir satış baskısı olduğunu gösteriyor. Perşembe günü, Dogecoin fiyatı yavaş yavaş düşmeye başladı ve Cuma günü boyunca istikrarlı bir düşüş devam etti. Muhtemelen DOGE/USD’nin hafta sonu boyunca talebi çok daha düşük fiyatlarla yeniden test etmesiyle önümüzdeki hafta düşüşünü göreceğiz.

Dogecoin fiyat analizi: Doge düşüş momentumu gösteriyor

Dogecoin fiyat analizi, bu sabah bir miktar yükseliş momentumu gördükten sonra daha fazla aşağı yönlü hareketin gelmesini beklediğimizden bugün düşüş gösteriyor. Muhtemelen DOGE/USD fiyatı 0.16 dolarlık desteği kıracak ve hafta sonu boyunca aşağı yönlü testlere devam edecek.

cryptopolitan


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Edin