featured

Chainlink kritik bir çıkışla 7,5 doları aştı: LINK fiyat rallisi devam edecek!

service service
Share

Share This Post

or copy the link

Oracle hizmet sağlayıcısı Chainlink, altcoin alanındaki güçlü satış baskısına rağmen daha iyi bir performans sergiledi. Son 24 saat içinde Chainlink (LINK) fiyatı yüzde 5 daha artarak teknik grafikte çok yıllık bir kırılma yaşadı ve 7,5 doları geçti.

LINK

Bu, LINK fiyat rallisinin daha fazla devam edebileceği anlamına geliyor. Geçtiğimiz hafta Chainlink fiyatı yüzde 10 arttı ve geçen ay yüzde 25’in üzerine çıktı.

Popüler kripto analisti Michael van de Poppe şunları söyledi:

“Chainlink muhtemelen birikimini tamamladı ve 2023’ün 4. çeyreğinde boğa döngüsüne başlayacak. Uyanmaya başlayan piyasaların geri kalanına çok benziyor. İnsanların duyarlılığını değiştirmeye başlaması sadece bir zaman meselesi”.

Bu hafta başında bildirildiği üzere Chainlink adres faaliyeti son iki ayın en yüksek seviyesine ulaştı. Ayrıca bu artış, artan ağ faaliyeti ve katılımı anlamına geliyor ve topluluk içinde artan coşku ve katılımı gösteriyor. Ayrıca benzersiz aktif adreslerdeki artış sıklıkla ağın yerel tokenı LINK’in daha fazla kullanımı ve kabulü ile ilişkilidir. Bu durum, LINK’in piyasa değerinde geçtiğimiz hafta yaşanan artışta açıkça görülmektedir.

Chainlink fiyat hedefi

LINK şu anda hem 50 günlük hem de 200 günlük fiyat ortalamalarının üzerinde işlem görüyor ve bu da piyasadaki güçlü yükseliş momentumuna işaret ediyor. Mevcut alım coşkusunun devam etmesi hâlinde, LINK’in 7 Kasım 2022’de ulaştığı yıllık zirvesi olan 8,898 dolara ulaşma potansiyeli var. Dahası alım ivmesi artmaya devam ederse LINK’in önümüzdeki günlerde tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşma olasılığı da bulunuyor.

Ayrıca borsa arzı azaldıkça Chainlink üzerindeki satış baskısı da azalıyor. LINK’in fiyatındaki kayda değer artış, merkezi borsalardaki (CEX’ler) arzında keskin bir düşüşe karşılık geliyor. Santiment verilerine göre Chainlink’in arzı son on gün içinde yüzde 16,4 oranında düştü. Tipik olarak token arzının azalması satış baskısını azaltarak olumlu bir görünümü destekliyor.

Chainlink

Santiment ayrıca Chainlink tokenlerinin borsalardan soğuk cüzdanlara taşındığını ve etkili bir şekilde dolaşımdan çıkarıldığını belirtti. Bu gelişme, dijital para için yükseliş senaryosunu destekliyor.

coingape

 


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Edin