Cardano için önemli gelişme: Vasil Hard Fork son aşamasında!
Cardano için önemli gelişme: Vasil Hard Fork son aşamasında!

Cardano için önemli gelişme: Vasil Hard Fork son aşamasında!

service service
Share

Share This Post

or copy the link

Kripto Para Haber – Hoskinson, Cardano topluluğunu önümüzdeki aylarda neler bekleyebileceği konusunda güncellemek için başka bir canlı oturuma başladı.

Cardano blockchain projesini denetleyen Input Output Global (IOG) CEO’su Charles Hoskinson, topluluk üyelerini bilgilendirme amacıyla ADA yatırımcılarına gerekli güncellemeleri başarıyla sağladı.

Cardano’nun kurucusu Twitter canlı oturumunda, kripto yatırımcılarının hâlâ devam eden ayı piyasasıyla başa çıkmaya çalıştığının farkında olduğunu söyledi.

Hoskinson, ayı piyasasını fırsat olarak görüyor

Ayı piyasalarının kripto fiyatları üzerindeki olumsuz etkilerine rağmen Hoskinson, dönemin mükemmel fırsatlar yaratabileceğini de söyledi.

“Ayı piyasası, herkesin daha fazla işbirlikçi olduğu bir dönemdir. Daha fazla insanın size katılmaya ve sizinle birlikte çalışmaya istekli olduğu zamandır.”

Cardano yöneticisi, IOG ekibinin popüler blockchain projesini daha güçlü hale getirecek önemli yükseltmeleri gerçekleştirmek için devam eden ayı piyasasından yararlanacağını belirtti.

IOG’nin odak noktası

Hoskinson, IOG ekibinin şu anda odaklandığı bazı şeylerin ayrıntılarını paylaştı ve listenin başında Vasil Hard Fork yer alıyor. Hoskinson’a göre, Vasil tesnet 3 Temmuz 2022’de piyasaya sürülecek ve bunu Temmuz sonunda bir ana ağ lansmanı izleyecek.

Vasil’in, Cardano’nun başlangıcından bu yana inşa ettiği en karmaşık Hard Fork olduğunu kaydetti. Hoskinson, ekibin başta Terra olmak üzere diğer kripto projeleri gibi herhangi bir hata yapmayı göze alamayacağı için bu ayın başlarında Vasil’in ana ağ lansmanını ertelediğini de sözlerine ekledi.

Vasil ana ağ lansmanından sonra Cardano ekibi, Shirley, Goguen, Basho ve Volataire gibi dört geliştirmeye daha fazla odaklanacak. Dört geliştirme yolu aynı anda çalışacak ve yakın gelecekte Cardano ağına daha iyi özellikler sunması bekleniyor.

Hoskinson, bu dört geliştirme kanalı tarafından tanıtılacak olan birçok özelliğin, gelecek ayın sonunda Vasil yükseltmesi nihayet başlatıldığında yayına gireceğini kaydetti.

thecryptobasic


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Edin