featured

Cardano (ADA) sakin bir haftayı geride bırakırken, önümüzdeki günlerde büyük bir hareket gelebilir!

service service
Share

Share This Post

or copy the link

Kripto Para Haber – Kripto para piyasasındaki gözde altcoin’lerden bir tanesi olan Cardano (ADA), sakin bir haftayı geride bıraktı. Piyasa, haftanın son gününde çoğunlukla tarafsız bir şekilde işlem gördü.

Cardano ADA

Cardano (ADA) fiyat analizi:

ADA fiyatı dünden bu yana neredeyse hiç değişmedi. Gözde altcoin, haftayı da oldukça durgun geçirdi ve yalnızca %1,60 oranında küçük bir düşüş yaşadı.

Saatlik grafikte direnç noktası 0,2462 dolar olarak belirlendi. Günlük mum bu seviyenin yakınında kapanırsa, yarın bir hareketlilik gelebilir. Başlayacak yükseliş sonucunda fiyat 0,2470 dolar ile 0,2475 arasında bulunan bölgeyi test edebilir.

Günlük zaman diliminde, 0,2465 dolardaki direnç noktasının aşağı yönlü kırılmasına rağmen fiyat çok fazla bir düşüş yaşamadı. Altcoin’in fiyatı, bu seviyenin altında işlem gördüğü sürece bir düzeltme gelme şansı devam edecektir.

Ancak yukarı yönlü hareket devam ederse önümüzdeki hafta 0,25 dolarda bulunan kritik seviye test edilebilir.

Orta vadeli bakış açısına göre düşüş eğiliminin yavaşladığı söylenebilir. Yani, alıcıların inisiyatifi yeniden ele alma şansları oldukça yüksek. Ancak yatırımcılar bu süreçte, günlük mumların hangi seviyelerde kapandığına çok dikkat etmelidir. Eğer 0,2380 dolarda bulunan destek korunursa kısa sürede 0,25 dolara bir hareket gelebilir.

ADA fiyatı, bu yazının yazıldığı sırada ise 0,2458 dolar civarında işlem görüyor.

U.today


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan, Twitter hesabımızdan ve YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Edin