featured

Bu altcoin, aylık grafikte yüzde 230 artarak ATH değerini kırmayı başardı! Sıradaki hareket ne?

service service
Share

Share This Post

or copy the link

Kripto Para Haber – Kripto para piyasasındaki altcoin’lerden bir tanesi olan Optimism (OP), en iyi performans gösteren kripto para birimlerinden bir tanesi oldu. Son olumlu hareketi ile de tüm zamanların en yüksek seviyesine dokunmayı başardı.

OP, yükselişe devam ederken, haftalık toplam kazancını %43’e çıkardı. Daha etkileyici olan şey ise altcoin’in aylık performansı oldu. OP, son 30 günde %230’luk bir artış gerçekleştirdi.

Bu yazının yazıldığı sırada OP, tüm zamanların en yüksek seviyesini geçti ve 3,22 dolar civarında işlem görüyor.

altcoin OP

Etkileyici fiyat performansı, şu anda 3 ayın en yüksek seviyesinde işlem gören altcoin’de kilitlenen toplam değerdeki önemli artışın arkasında geliyor. Altcoin’in TVL’si en son Kasım 2022’de bu kadar yüksekti.

Altcoin yükseliyor

OP’nin türev ticaret hacminde liderler arasında olduğunu ve çalkantılı fiyat hareketinin yalnızca geçtiğimiz gün yaklaşık 3,5 milyon dolarlık tasfiye edilmiş pozisyona yol açtığını da belirtmekte fayda var.

Optimism Foundation, ana ağın “Layer-2 çözümleri için yeni bir modülerlik, basitlik ve Ethereum eşdeğerliği düzeyi, benzeri görülmemiş performans ve işlevsellik sağlayarak” yükseltilmesine ilişkin bir teklif yayınladı.

Yükseltme aynı zamanda işlem maliyetlerini azaltacak, verim özelliklerini ve senkronizasyon hızlarını artıracaktır.

CryptoPotato


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan, Twitter hesabımızdan ve YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Edin