BSC balinalarının en çok ilgilendiği altcoin belli oldu!
BSC balinalarının en çok ilgilendiği altcoin belli oldu!

BSC balinalarının en çok ilgilendiği altcoin belli oldu!

service service
Share

Share This Post

or copy the link

Kripto Para Haber – Ripple ve SEC arasındaki dava sona yaklaşırken, kripto balinaları XRP’ye büyük ilgi göstermeye başladı. WhaleStats verilerine göre XRP, son 24 saat içinde en iyi 500 BSC balinası tarafından “satın alınan en iyi 10 token” listesine girdi.

İlk 100 BSC balinası XRP’ye yöneliyor

WhaleStats verilerine göre XRP, ilk 100 BSC Zinciri adresi arasında en çok satın alınan token listesinde dokuzuncu sırada yer alıyor.

XRP’nin en çok satılan ilk 10 token listesinde olmadığını belirtmekte fayda var, bu da bu kripto balinalarının XRP varlıklarını ellerinde tutmaya kararlı olduklarını gösteriyor. Veriler ayrıca, bu balinaların 280.743 dolar değerinde toplam 708.379 XRP’ye sahip olduğunu gösteriyor.

Gelişme ayrıca, kripto para birimi yatırımcıları arasında XRP’ye artan ilgiyi doğruluyor. Whale Alert, son 24 saat içinde 60 milyondan fazla XRP tokeninin hareket ettiğini bildirdi. Anonim bir balina adresi, yaklaşık 10 saat önce Latin Amerika borsası Bitso’dan 12.46 milyon dolar değerinde 31.8 milyon XRP çekti.

Birkaç dakika sonra başka bir anonim balina, AB merkezli kripto para borsası Bitstamp’a 33 milyon XRP yatırdı. Coingecko’nun verilerine göre, yazım sırasında XRP, son 24 saatte %2 artışla 0,395 dolardan işlem görüyor.

thecryptobasic


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Edin