featured

Yatırımcılar merakla bekliyor: BNB, yatay hareketi hangi yönde bir kırılma ile sonlandıracak?

service service
Share

Share This Post

or copy the link

Kripto Para Haber – Kripto para piyasası, durgun bir günü geride bırakıyor. Bu yüzden gözde altcoin’lerden bir tanesi olan BNB fiyatı da keskin bir hareket gerçekleştirmedi.

CoinMarketCap verilerine göre bugün, ne boğalar ne ayılar herhangi bir hâkimiyet sağlayamadı.

BNB

BNB fiyatında neler oluyor?

Binance Coin, son 24 saatte %1 oranında bir düşüş yaşadı. Dolayısıyla, piyasadaki kripto para birimlerinin çoğu gibi sakin bir gün geçirdi.

Günlük zaman grafiğinde fiyat 310,9 dolar seviyesinde bulunan destek noktasına geri döndü. Alıcılar gün sonuna kadar inisiyatif kullanamazlarsa, fiyat 309 dolar 310 dolar arasında bulunan bölgeye hafif bir düşüş yaşayabilir.

Daha büyük zaman dilimlerinde ise BNB fiyatı güçlenmeye devam ediyor. Şu anda, yatırımcılar 315 dolar seviyesine dikkat etmelidir. Çünkü bu seviyenin üzerinde veya yakınında bir kapanış gerçekleşirse gözde altcoin’in fiyatı hızla 320 dolara yükselebilir.

Düşük işlem hacmi, devam eden yatay fiyat hareketini destekler niteliktedir. Bu durumda Haziran ortasına kadar dar bir aralıkta konsolide olmaya devam etmesi en olası senaryodur.

BNB, bu yazının yazıldığı sırada ise 312 dolar civarında işlem görüyor.

U.today


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan, Twitter hesabımızdan ve YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Edin