Bitcoin 30.000 dolar seviyesinde tutunabilecek mi?
Bitcoin 30.000 dolar seviyesinde tutunabilecek mi?

Bitcoin 30.000 dolar seviyesinde tutunabilecek mi?

service service
Share

Share This Post

or copy the link

Kripto Para Haber – Piyasanın geri kalanı yavaş yavaş kan kaybederken, Bitcoin 30 bin doların üzerinde kalmak için mücadele ediyor.

Son birkaç günde kripto para piyasası önemli ölçüde yavaşladı ve çoğu kripto para tamamen düşüş yaşadı. Özellikle son 24 saat içinde, önde gelen kripto para birimleri çoğunlukla kırmızı renkte işlem görüyor.

Bitcoin fiyatı 30 bin dolar seviyesinde mücadele ediyor

Bitcoin fiyatı, 31 bin dolar seviyesini aşma fikrinden vazgeçmiş gibi görünüyor ve şimdi asıl soru 30 bin doların üzerinde kalıp kalamayacağına odaklanıyor.

30 bin dolar seviyesi birçok kişi için önemli bir seviye olarak kabul ediliyor ve Bitcoin’in bu seviyenin üzerinde kalıp kalamayacağını görmek önem taşıyor.

BTCUSDT_2023-06-28_11-47-19

Yukarıdaki grafikte görüldüğü gibi, yavaş ve dalgalı fiyat hareketi devam ediyor ve konsolidasyon belirginleşiyor. Bu tür fiyat hareketleri genellikle her iki yönde büyük bir hareketle sonuçlanır ve rallinin devam edip etmeyeceğini veya ciddi bir düzeltmenin görünüp görünmediğini görmek ilginç olacaktır.

Altcoin’ler

Bugün altcoin piyasası çoğunlukla kırmızı renkte ve çoğu hafif düşüşler yaşıyor. Önde gelen altcoin’lerden BNB, ADA, SOL, LINK ve diğerleri yaklaşık %2,7 oranında değer kaybetti.

Radix (XRD) bugün en kötü performansı sergiliyor. Bu kripto para birimi geçtiğimiz gün %13 gibi büyük bir düşüş yaşadı ve kayıplarının çoğunu son bir saat içinde gerçekleşti. Optimism (OP) ise %8,2 düştü.

cryptocurrency_heatmap_2806231

Stellar (XLM) yaklaşık %10 değer kazandı ve onu %6,5’lik artışla Kaspa’nın (KAS) izlediği görülüyor. Diğer kripto para birimleri kırmızıda işlem gördüğü için bu neredeyse tek iyi haber olarak değerlendirilebilir.

cryptopotato


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Edin