Bitcoin için yıl sonu fiyat tahminleri! Beklenilen seviyelere ulaşmak mümkün mü?
Bitcoin için yıl sonu fiyat tahminleri! Beklenilen seviyelere ulaşmak mümkün mü?

Bitcoin için yıl sonu fiyat tahminleri! Beklenilen seviyelere ulaşmak mümkün mü?

service service
Share

Share This Post

or copy the link

Kripto Para Haber – Reuters, büyük bir uluslararası İngiliz bankasının, bu yılın sonuna kadar önde gelen kripto para birimi Bitcoin’in 50.000 dolar seviyesine ulaşabileceğini tahmin ettiğini bildirdi. Bankanın analistleri ayrıca, BTC’nin gelecek yılın sonuna kadar, yani 2024’e kadar 120.000 dolara kadar yükselebileceğini öngörüyor.

Makaleye göre banka, Bitcoin fiyatındaki potansiyel bir artışın madencileri daha fazla BTC biriktirmeye teşvik edebileceğine inanıyor.

Bu yılın Nisan ayında, banka, gelecek yıl için başka bir “kripto kışının” sona erdiğini iddia ettiği bir Bitcoin tahmini yayınladı.

BTC, yıl başından bu yana %83’lük bir büyüme kaydederek, Nasdaq Bileşik endeksinin büyümesini geride bıraktı.

Kripto analisti Ali Martinez’e göre, Standard Chartered’ın tahminiyle birlikte, yeni Bitcoin cüzdanlarının sayısı yeniden artıyor. Martinez ayrıca, yeni cüzdan sayısındaki sürekli bir artışın BTC fiyatındaki yükselişleri tetikleyebileceğini belirtti.

Diğer bir popüler analist olan Michael van de Poppe, Bitcoin’in bir düzeltme yapmasını beklediğini ve ardından yükselmeye devam etmesini beklediğini tweetledi.

Bu yazının yazıldığı sırada, önde gelen dijital para birimi geçen hafta 31.000 dolar seviyesinin üzerine düşmesinin ardından 30.153 dolardan işlem görüyor.

u.today


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Edin