Bitcoin fiyatı 30.000 doların üzerinde ilerlerken analistler ayı piyasasının sonunu öngörüyor!
Bitcoin fiyatı 30.000 doların üzerinde ilerlerken analistler ayı piyasasının sonunu öngörüyor!

Bitcoin fiyatı 30.000 doların üzerinde ilerlerken analistler ayı piyasasının sonunu öngörüyor!

service service
Share

Share This Post

or copy the link

Kripto Para Haber – Yaklaşık üç haftadır Bitcoin (BTC) fiyatı, psikolojik açıdan önemli 30.000 dolar seviyesinin üzerinde istikrarlı bir şekilde ilerlemeye devam ediyor. Piyasada yaşanan dalgalanmalara ve belirsizliklere rağmen, Bitcoin dayanıklılığını korudu ve en iyi analistleri ayı piyasasının sona erme ihtimali konusunda düşünmeye sevk etti.

PlanB, resmi Twitter hesabını kullanarak 1.8 milyondan fazla takipçisine, “şimdiye kadarki en kötü Bitcoin ayı piyasası” olarak adlandırdığı durumu atlattıkları için tebriklerini iletti. Tweet’e, BTC fiyatının şu anda trend çizgisinin üzerinde kapanış yaptığını gösteren Bitcoin 200 Haftalık Hareketli Ortalama grafiği eşlik etti.

Bitcoin temelleri

Bu destek seviyesinin 30.000 dolar civarında devam etmesi, birçok yatırımcıya Bitcoin ekosistemindeki olumsuz oynaklığın sona ermiş olabileceğini gösterdi.

Bu güven, dijital para birimiyle ilişkili bir dizi olumlu temel gelişmeyle desteklenmektedir. Örneğin, MicroStrategy öncü dijital para birimini biriktirmeye devam ederken, benzer adımlar atmaya düşünen diğer Wall Street firmalarına bir güven ifadesi olarak hizmet etti.

Son birkaç hafta içinde, Amerikalı yatırım yöneticisi BlackRock Inc.’in teşvikiyle spot Bitcoin Borsa Yatırım Fonlarına (ETF’ler) olan ilgi yeniden canlandı. Daha önce çoğu ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından reddedilen Fidelity Investments ve Invesco gibi başvurular, son başvurularında eksiklikleri nedeniyle geçersiz kılındı. Ancak bazı şirketler başvurularını yeniden gönderdi ve değişikliklerin SEC tarafından yeterli bulunması umuduyla Coinbase Global Inc. ile gözetim paylaşım anlaşması imzaladılar.

Bu olumlu eğilimlerin teknik göstergelerle birleşmesi, PlanB’yi bu ayı piyasasının sona erdiği konusunda iyimser olmaya itti.

u.today


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Edin