featured

Binance’dan bir listeleme haberi daha!

service service
Share

Share This Post

or copy the link

Kripto Para HaberKripto piyasasının önemli borsalarından biri olan Binance, yeni bir listlemeyi daha duyurdu. Önemli projelere dikkat çeken borsa, Glimmer’ı listeleyecek. GLMR kısaltmasıyla borsalarda yer alan kripto varlık artık Binance borsasında da yer alacak. GLMR/BTC, GLMR/BUSD ve GLMR/USDT çiftlerinde işleme açılacak.

11 Ocak Salı günü TSİ 19’da alım ve satım ticaretine başlanacak. GLMR para çekme işlemleri ise bir gün sonra yapılabilecek. Ancak para çekme işlemi süre olarak farlılık göstereceğini Binance resmi internet sitesinde belirtiyor. Yatırımcılar, bir listleme sayesinde portföylerinde yeni coine yer verebilecek.

Önemli projelere dikkat çeken borsa, Glimmer’ı listeleyecek

Moonbeam ismiyle ön satışa sunulan kripto varlık ilk borsa listelemesi Binance tarafından olacak. 1 GLMR, 0,25 dolar ile ön satıştan alıcı buldu. ICO ile alım yapan yatırımcılar, Binance’ın listlemesiyle varlıklarını kullanabilecek ve satış işlemi yapabilecek.


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Edin