Binance, Polygon Hard Fork desteğini duyurdu…

Binance, Polygon Hard Fork desteğini duyurdu…

service service
Share

Share This Post

or copy the link

Kripto Para Haber – Kripto topluluğunun merakla beklediği bir olay bugün gerçekleşecek. Daha öncesinde açıklanan Polygon Hard Fork için büyük gün geldi çattı. Polygon (MATIC), 2022 yılını ilk 10 içinde kapatmayı başararak büyüklüğünü gösterdi. Ancak yeni yılda yerini Solana’ya kaptırdı.

Polygon’daki gelişmelerin ardından yeniden ilk 10 değerine kavuşması da muhtemel. Ethereum’un (ETH) rakibi geri dönse de bu Katman 2’nin en iyi sermayelendirilmiş varlıklara geri dönemeyeceği anlamına gelmiyor.

Ağı daha güvenli hale getirmek için güncelleme, yetki verenlerin hangi doğrulayıcıların iyi performans gösterdiğini ve hangilerinin kötü performans gösterdiğini görmesine olanak tanıyacak. Ek olarak, daha iyi performans göstermesi gereken doğrulayıcılar ağdan elenicek. Bunun nedeni ise odak, Polygon’u giderek daha güvenli tutmaya odaklanmaktadır.

Polygon Hard Fork, güncellemesiyle birlikte birçok iyileşme proje içinde kendini gösterecek. Bugün muhtemel gerçekleşmesi planlanan Hard Fork için önemli bir destek de geldi. Binance, Polygon ağ yükseltmesini destekleyeceğini duyurdu.


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan, Twitter hesabımızdan ve YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Edin