Binance, Polygon Hard Fork desteğini duyurdu…

Polygon Hard Fork, yeni yapılandırmanın habercisi mi oluyor?

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto Para Haber – Ethereum katman-2 ölçeklendirme çözümü Polygon, yatırımcıların heyecanlandıran yeni bir gelişmeyi duyurdu. Polygon Hard Fork ile beraber yeni bir mihenk taşı oluşturacak. Buna göre, Proof-of-Stake (POS) zincirindeki kullanıcı deneyimini etkileyen gaz artışlarını ve zincir yeniden düzenleme sorunlarını ele almak için 17 Ocak’ta bir Hard Fork gerçekleşecek.

Polygon ekibi tarafından Hard Fork’un bu ay sonunda gerçeklemesi planlanıyor. Aralık sonunda Polygon İyileştirme Önerisi (PIP) forum sayfasında haftalarca süren ön tartışmadan sonra Polygon Hard Fork onaylandı. Forumdan gelen bir blog yazısı, 3 gün önce olayı onayladı. 12 Ocak Perşembe günü onaydan geçmiş oldu.

Polygon Hard Fork, hiçbir merkezi aktörlerin etkisi olmadan başlatılacak ve 38.189.056 numaralı blokta yürürlüğe girecek.

Polygon Hard Fork ile iyileştirmeler artacak

Ekip tarafından Polygon Hard Fork tarihi de tam olarak netlik kazandı. Yapılan araştırmaya göre bu hafta içinde yapılandırma büyük ölçüde kendini gösterecek. Coinmarketcal tarafından da paylaşılan duyuruya göre Polygon Hard Fork 17 Ocak Salı günü resmi geçişini tamamlayacak.

Geliştiricilerin zinciri 17 Ocak 2023’te yükseltme planları olduğu resmiyet kazandı. 12 Ocak Perşembe günü Polygon ekibi topluluğa “hard fork için hazırlanın” mesajını paylaşmıştı. Yapılan paylaşımda;

“Geliştiriciler ve kullanıcılar için iyi bir haber ve daha iyi bir kullanıcı deneyimi (UX) sağlayacak. Farklı bir şey yapmanıza gerek kalmayacak.” 

Polygon (MATIC) geliştiricileri, Aralık 2022’den beri yükseltme üzerinde tartışmalarını yürütüyor. Polygon Hard Fork, MATIC üzerinde fiyatlanmaları birkaç gündür artırdı. Hatta dün itibarıyla 1 doların üzerine yeniden çıktı.

news.bitcoin


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan, Twitter hesabımızdan ve YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Binance

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin
%d blogcu bunu beğendi: