featured

Binance Coin (BNB) fiyatı kararsız görünüyor: Yatay hareket ne zaman sona erecek?

service service
Share

Share This Post

or copy the link

Kripto Para Haber – Kripto para piyasasındaki gözde altcoin’lerden bir tanesi olan Binance Coin (BNB) fiyatı, dünden beri neredeyse hiç değişmedi. Peki, durgun fiyat hareketi ne zamana kadar devam edecek?

Piyasadaki alıcılar yükselişi devam ettirmeyi başaramadı. Bu sebeple kripto paralar, hafta sonu bir düzeltme ile karşı karşıya kaldı.

BNB fiyat analizi:

BNB fiyatı, kripto para piyasasındaki genel düşüş hissiyatından etkilenmemeye çalışıyor. Son 24 saat içinde bir düşüş kaydetmemesine rağmen herhangi bir yükseliş de kaydedemedi.

BNB

Binance Coin, yerel direnç noktasını 242,2 dolar seviyesi olarak belirledi, ancak fiyat bunun üzerinde sabitlenemedi. Eğer günlük grafikteki kapanış bu seviyeden uzakta olursa gözde altcoin’in fiyatı 240 dolara düşebilir.

Böyle bir senaryo günün sonuna kadar geçerlidir.

Teknik açıdan bakıldığında fiyat 220 dolardaki destek ile 260,7 dolar seviyesindeki direnç noktalarının oluşturduğu geniş bir kanalın ortasında bulunuyor. Ancak, herhangi bir net kırılma gerçekleştiremediği için BNB fiyatının yatay hareket ettiği söylenebilir.

Altcoin’in fiyatı hem destek hem de dirençten uzak olduğu için haftalık grafikte de benzer bir tablo var. Düşen hacim, BNB fiyatının henüz keskin bir hareket için hazır olmadığını teyit ediyor. Bu durumda, Ağustos ortasına kadar 240 dolar ile 250 dolar aralığında yatay işlem yapması en olası senaryodur.

BNB, bu yazının yazıldığı sırada ise 241,4 dolar civarında işlem görüyor.

U.today

 


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan, Twitter hesabımızdan ve YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


 

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Edin