Bank of America, çarpıcı Solana tahmininde bulundu!

Bank of America, çarpıcı Solana tahmininde bulundu!

service service
Share

Share This Post

or copy the link

Kripto Para HaberKripto piyasasının sallamaya devam eden Solana, pek çok kesim tarafından övülüyor. Altyapısı, teknolojisi ve kendi ekosistemiyle çığır açan varlık, dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Kısa süre içinde piyasada bilinen varlıklar arasına giren SOL, son olarak NFT atılımıyla beraber her pazarda olabileceğini gösterdi. Bank of America ise, Solana’yı daha üst sıralarda bekliyor. 

Bank of America’nın analisti, Solana’nın Ethereum’dan pazar payını alabileceğini söylüyor. Solana’nın mikro ödemeler, oyun ve takas edilemeyen tokenlar (NFT’ler) için optimize edildiğine dikkat çeken analist, “Solana’nın dijital varlık ekosisteminin Visa’sı olabileceğini” düşünüyor.

Bank of America, Solana’yı Ethereum’a ciddi rakip olarak görüyor

Bank of America (BOFA) analisti Alkesh Shah, bu hafta Solana’nın Ethereum’dan pazar payını alabileceğini savunan kripto para birimi hakkında bir araştırma notu yayınladı. Not içinde Solana’nın başarısı ve projesine dikkat çekildi. Yeni bir teknoloji olması nedeniyle çabuk uyum sağladığı belirtildi.

Bank of America analisti, Solana Vakfı üyesi Lily Liu’ya atıfta bulunarak, Solana’nın “ölçeklenebilirliğe, düşük işlem ücretlerine ve kullanım kolaylığına öncelik vererek tüketici kullanım durumları için optimize edilmiş bir blok zinciri ürettiğini” açıkladı. 

Solana, yaklaşık 46 milyar dolarlık piyasa değeri ile beşinci en büyük kripto para birimidir. Ethereum ise yaklaşık olarak 400 milyar dolarlık market değerine sahip. Bu piyasa değeriyle Ether, ikinci en büyük kriptodur. SOL’un aikiniciliği alması için neredeyse 10 kat daha değer kazanması gerekiyor.

news.bitcoin


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Edin