featured

Axie Infinity (AXS) fiyatı, ekosisteminde başlattığı yeni etkinlik sonrası hareketlendi!

service service
Share

Share This Post

or copy the link

Kripto Para Haber – Kripto para piyasasındaki altcoin’lerden bir tanesi olan Axie Infinity, bugün şaşırtıcı bir şekilde toparlandı.

Yatırımcılar, Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından onaylanan Bitcoin Borsa Yatırım Fonu (ETF) ürününün en son onayını tartışırken, Axie Infinity gibi token’ler bu daha geniş duygudan yararlanıyor.

AXS son 24 saat içinde %10,21 oranında bir artış kaydetti ve bu yazının yazıldığı sırada 6,04 dolar civarında işlem görüyor. Oyun token’ı son yedi günlük dönemde ise %21’den fazla arttı.

Axie Infinity AXS

Gece gerçekleşen fiyat rallisi, yılın en büyük turnuvalarından biri olarak adlandırılan bir oyun yarışması olan AxieTH’nin lansmanına ilişkin duygularla besleniyor gibi görünüyor.

Axie Infinity, Web3.0 alanında çalışan bir oyna-kazan (P2E) blockchain oyun protokolünün ilk gerçek temsili olarak dijital para ekosistemine giriş yaptı. AxieTH’nin bir dizi oyuncu ve etkinliği vardır ve genel olarak, AXS token’ı için olumlu bir tonla Axie Infinity markasının tamamına olan ilginin artmasına yardımcı olmuştur.

AXS, kripto kışının darbelerinden henüz kurtulamayan token’lardan biri olmaya devam ediyor. Token, yaklaşık iki yıl önce ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesinden (ATH) hâlâ %96 kadar aşağıda.

Axie Infinity markasını sonsuza dek canlandırmak

Kanun yaptırımları veya piyasa düzenleyicilerinin baskıları şeklinde inovasyona yönelik pek çok dikkat dağıtıcı şeyle, çoğu protokolün alaka düzeyini korumak amacıyla topluluklarındaki coşkuyu yeniden uyandırmak için sert bir şeye ihtiyacı var.

Axie Infinity, geçen yıl hacklenen ve parası çekilen Ronin Köprüsü’nü yeniden açtığından beri toparlanmak için elinden gelen her şeyi yapıyor. Oyun protokolü kendini toparlamış olsa da, AxieTH gibi iyi duyurulan bir etkinlik, herkese P2E oyununun blockchain dünyasında kapladığı olumlu yeri hatırlatmak için önemlidir.

U.today


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan, Twitter hesabımızdan ve YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Edin