featured

Gözde altcoin’in durgunluğunun sebebi yükseliş için enerji biriktirmesi olabilir! Ralli ne zaman başlayacak?

service service
Share

Share This Post

or copy the link

Kripto Para Haber – Kripto para piyasasındaki gözde altcoin’lerden bir tanesi olan Binance Coin (BNB), son 24 saatte %0,21 oranında bir artış kaydetti. Bu, nispeten durgun bir gün geçirdiği anlamına gelmektedir.

CoinMarketCap verilerine göre, boğalar kripto para piyasasındaki oyuna geri dönmeye hazırlanıyor.

BNB altcoin

Yerel grafikte, fiyat destek seviyesine yakın olduğu için Binance Coin (BNB), yükselişten çok düşüş eğilimi gösteriyor. Eğer günlük kapanış 240 dolar seviyesinin altında gerçekleşirse, gözde altcoin’in fiyatı kısa bir süre içinde 235 dolar seviyesini yeniden test edebilir.

Gözde altcoin enerji biriktiriyor

Daha büyük zaman diliminde ise fiyat geniş bir kanalın ortasında olduğu için durum ne düşüş ne de yükseliş yönünde. Bu durumda gözde altcoin için en olası senaryo, ay sonuna kadar 235 dolar ile 245 dolar aralığında bir konsolidasyondur..

Benzer bir durum, henüz taraflardan hiçbiri inisiyatifi ele almadığı için haftalık zaman diliminde de görülebilir.

Ayrıca hacim düşmeye devam ediyor. Bu da BNB’nin keskin bir hareket için enerji biriktirmek için daha fazla zamana ihtiyacı olduğu anlamına geliyor.

BNB, bu yazının yazıldığı sırada ise 241,1 dolar civarında işlem görüyor.

U.today


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan, Twitter hesabımızdan ve YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Edin