featured

Teknik göstergeler boğaların lehine: ADA fiyatı tüm zamanların en yüksek seviyesini hedefliyor

service service
Share

Share This Post

or copy the link

Kripto Para Haber – Kripto para piyasasındaki gözde altcoin’lerden bir tanesi olan ADA, bugün yapılan fiyat analizine göre yükseliş gösteriyor. ADA için direnç 0,3821 dolarda iken, destek noktası ise 0,3705 dolar seviyesinde bulunuyor.

Analistler mevcut yükseliş eğiliminin bir süre daha devam edeceğini düşünüyor. Fiyat son zamanlarda %0,29 oranında bir yükseliş kaydetti ve şu anda 0,379 dolarda bulunan kilit direnç noktasının üzerinde işlem görüyor.

Ek olarak ADA, diğer büyük altcoin’lerden daha iyi performans gösteriyor ve mevcut piyasa değeri ile şu anda 8. sırada yer alıyor. Analistler, fiyatın işlem gördüğü aralığını kırmasını ve yakın gelecekte tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmasını bekliyor. Cardano için 24 saatlik işlem hacmi şu anda 333 milyon dolar iken piyasa değeri ise 13,1 milyar dolar.

ADA 1 günlük fiyat grafiği analizi:

Günlük grafik, fiyatın yükseliş eğiliminde olduğunu gösteriyor. Bu yüzden önümüzdeki günlerde yeni zirvelere ulaşıldığını görebiliriz. Günlük grafikteki direnç noktası 0,3821 dolarda iken, destek noktası ise 0,3705 dolarda bulunuyor. Teknik göstergeler güçlü bir yükseliş ivmesi gösteriyor ve fiyat mevcut aralığın dışına çıkarsa tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşılabilir.

ADA grafik

Uzun vadeli fiyat analizi, altcoin’in mevcut yükseliş trendini sürdürebileceğini gösteriyor. MACD, sinyal çizgisinin üzerinde ve RSI değeri de 70 işaretinin üzerinde. Bu da kripto para biriminin güçlü bir yükseliş momentumunda olduğunu gösteriyor. Ek olarak, ADA fiyatı hareketli ortalamanın üzerinde işlem görüyor ve hacim artıyor. Bu da altcoin fiyatının mevcut yükseliş trendini koruyabileceğinin başka bir işaretidir.

ADA 4 saatlik fiyat grafiği analizi:

4 saatlik fiyat grafiği de, günlük grafiğe benzer şekilde yükseliş eğilimin devam edebileceğini gösteriyor. Fiyat, daha düşük dipler oluşturuyor. Bu da boğaların piyasayı kontrol ettiğine işaret ediyor.

Fiyat son birkaç gündür 0,379 dolar civarında işlem görüyor. Boğaların piyasası kontrol etmesi sebebiyle muhtemelen fiyat bu seviyenin üzerinde kalmaya devam edecek.

4 saatlik grafikteki teknik göstergeler karışık sinyaller veriyor. MACD, sinyal çizgisinin üzerinde ve RSI değeri de nötr bölgede kalıyor. Ayrıca, hareketli ortalama da 4 saatlik mumun üzerinde ve hacim artıyor.

Sonuç olarak

Sonuç olarak, ADA fiyatının yükseliş eğiliminde olduğunu ve yakın gelecekte tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmasının beklendiği söylenebilir. Teknik göstergeler güçlü bir yükseliş ivmesi gösteriyor. Eğer fiyat, mevcut aralığın dışına çıkarsa yükseliş tüm hızıyla devam edecektir.

cryptopotato


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan, Twitter hesabımızdan ve YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Edin