featured

ADA kritik direnci kırmaya hazır görünüyor: İşte, bu hafta takip edilmesi gereken 3 teknik gösterge…

service service
Share

Share This Post

or copy the link

Kripto Para Haber – Kripto para piyasasındaki gözde altcoin’lerden bir tanesi olan Cardano (ADA) yakında önemli bir hamle yapacak gibi görünüyor. İşte, yatırımcıların yakından takip etmesi gereken üç teknik gösterge.

ADA için destek noktaları 0,26 dolar ve 0,24 dolar seviyelerinde iken, direnç noktaları ise 0,30 dolar ve 0,32 dolar seviyelerinde bulunuyor.

1.Yükselen üçgen

Gözde altcoin’in fiyat hareketi, aşağıdaki tabloda vurgulandığı gibi net bir yükselen üçgen oluşturdu. Bu, muhtemelen 0,30 dolardaki direnç noktasının üzerinde bir harekete neden olacaktır. Fiyat bu oluşumun zirvesinde sıkıştığı için, ADA’nın ileriye dönük olarak oldukça kısa bir süre içinde hangi yönde hareket edeceğine karar vermesi gerekecek.

ADA

2.MACD boğa geçişi

Cardano’nun 3 günlük MACD’si, bu hafta yükseliş eğilimi olabileceğini gösteriyor. Eğer öyleyse, 0,30 doların üzerinde bir kırılma daha olası hâle gelir. Günlük zaman diliminde MACD zaten pozitif. Bu da şu anda boğalara üstünlük sağlıyor.

3.Direnç baskı altında

0,30 dolar seviyesinde bulunan direnç, ADA fiyatının Haziran ayında daha da yükselmesini engelledi. Ancak Temmuz ayında, gözde altcoin’in bu seviyeyi nihayet kırmak için büyük bir şansı var gibi görünüyor. Direnç noktası her test edildiğinde kırılma olasılığı artar. Şu anda alıcılar, fiyatı yükseltmek için üçüncü bir girişimde bulunmak üzereymiş gibi görünüyor.

ADA fiyatı için mevcut önyargı şu anda nötr. Ancak kilit direnç kırılır kırılmaz hızla yükselişe geçebilir.

Eğer alıcılar kısa vadede 0,30 dolar seviyesini kırmayı başarırsa, ADA’nın fiyatı hızla bir sonraki hedefler olan 0,32 dolar ve 0,35 dolar seviyelerine yükselecektir. Ancak kırılma başarısız olursa, 0,26 dolardaki desteğe düşüş gelebilir.

CryptoPotato


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan, Twitter hesabımızdan ve YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Edin