featured

ADA grafikleri kırmızıya boyandı: Hafta sonunda da düşüş devam edecek mi?

service service
Share

Share This Post

or copy the link

Kripto Para Haber – Kripto para piyasasındaki gözde altcoin’lerden bir tanesi olan Cardano (ADA), ayıların baskısının geri dönmesi ile bir miktar düşüş kaydetti. Sadece ADA değil, hafta sonuna yaklaşılırken kripto para birimlerinin çoğu kırmızıda işlem görüyor.

Fiyat analizi:

Gözde aktcoin’in fiyatı 24 saatte %2,13 oranında bir düşüş kaydetti.

ADA

Saatlik grafikte, fiyat 0,3826 dolarda bulunan direnç noktasına doğru ilerliyor. Eğer pozitif hareket devam ederse yakın zamanda 0,39 dolarlık alan test edilebilir.

Ancak, günlük grafik biraz daha ayıların lehine. Alıcılar, satıcıların baskısına rağmen fiyatı 0,38 dolar seviyesinin üzerinde tutmaya çalışıyor. Boğalar bu seviyeyi kaybederse bir düşüş dalgası daha gelebilir.

Böyle bir senaryo, önümüzdeki haftanın sonuna kadar geçerlidir.

Haftalık grafikte ise ADA fiyatı dünkü mumun dip seviyesi olan 0,3761 doların altında kapanabilir. Bu gerçekleşirse, yatırımcılar 0,35 dolarlık bölgeye daha derin bir düşüş bekleyebilirler.

Gözde altcoin, bu yazının yazıldığı sırada ise 0,3811 dolar civarında işlem görüyor.

U.today


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan, Twitter hesabımızdan ve YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Edin