featured

ADA Cardano Fiyat Analizi

service service
Share

Share This Post

or copy the link

Geçtiğimiz birkaç hafta boyunca, piyasalardaki dalgalanmalarla birlikte ADA Cardano’nun fiyatında önemli bir oynaklık yaşadı. Altcoin başlangıçta 0,37 dolara yükselirken daha sonra 0,45 dolarda sabitlendi. Bununla birlikte, son 24 saat içinde% 1,3’lük hafif bir artış yaşandı. ADA Cardano coin yatırımcılarının merakla beklediği haftalık grafik ise % 6,2’lik bir fiyat artışına işaret ediyor.

ADA Cardano teknik analizinde yükselişi takip eden yatırımcıların fiyatı kontrol altına almaya çalıştığı görülüyor. Coinde talep ve birikim iyileşme yönlü olsa da uzmanlar ADA fiyatındaki yavaş ilerlemenin bir ralliyi tetiklemek için aşılması gerektiğini vurgulamakta. Bununla birlikte ADA Cardono geleceğinde boğaların kritik direnç seviyesini tetikleyebileceği öngörülüyor. Coinin daha fazla ivme kazanması için önümüzdeki işlem seanslarında alım gücünün önemli ölçüde artması bekleniyor.

ADA Cardano Teknik Analizi

Cardano ADA’ya olan talepte hafif bir yükseliş yaşanırken aynı zamanda günlük grafikteki alış seviyesinde hafif bir dalgalanma yaşandı. Coinin “Göreceli Güç Endeksi” yarı çizginin üzerinde kaldı ve bu da alıcıların piyasayı hâlâ kontrol ettiğini gösteriyor.

Kaynak: ADAUSD on Trading View

Ancak Cardano’nun beklentilerin altındaki hareketi, talebin yeterli olmadığını da işaret etmekte. Bu teknik analiz, satıcıların piyasadaki fiyat ivmesini artırdığını gösteriyor. Buna karşın coin piyasasındaki diğer göstergeler satış sinyalleri oluşturdu. Beklenen rallinin altında kalan sapma, yatırımcılara fiyat momentumuna ve geri dönüşlere dayalı olarak yaşanabilecek bir satışın sinyalini veriyor.

kaynak:newsbtc.com


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Edin