ABD kripto para açıklaması altcoin’lerin canını yaktı!

ABD kripto para açıklaması altcoin’lerin canını yaktı!

service service
Share

Share This Post

or copy the link

Kripto Para Haber – Ocak ayının ikinci haftasıyla beraber kripto paralarda önemli bir ilerleme görüldü. Bitcoin önderliğinde hiç beklemediği kadar iyi bir performans yaşandı. BTC.d baskınlığı az olması, altcoin piyasasını da canlı tuttu.

Piyasanın iyi gitmesine rağmen yatırımcılar sert bir düzeltmenin geleceğini düşünüyordu. İşte bu hamle dün akşam geldi. Sebepsiz bir habere bağlı olarak Bitcoin ve türevleri gevşedi. BTC, eski kazanımlarını almaya çalışsa da altcoin varlıkları hemen toparlanamadı.

ABD kripto para açıklaması çarşamba günü yaşanan krizi fitilledi ve bu stres bir sonraki güne de yansıdı. Henüz toparlanma tam olamadı ve alternatif kripto para birimleri eski seviyesine dönemedi. Genel piyasa değeri ise ABD kripto para açıklaması sonrasında 50 milyar doların üstünde kayıp gördü.

ABD kripto para açıklaması, varlıkların gevşemesine neden oldu

Ethereum, art arda birkaç günlük kazancın ardından 1.600 dolara yaklaştı. Bununla birlikte, günlük %3’lük bir düşüş gördü.

ABD kripto açıklaması varlıkları tek tek düşürdü. Binance Coin, Ether ile benzer bir oranda düştü Cardano, Dogecoin, Polygon, Solana, OKB ve dünkü en iyi performans gösteren Shiba Inu’da daha da fazla günlük kayıp görülüyor.

Günün en çok kayıp yaşayanı ise çift hane ile Gala oldu. Gala Games’i yüzde 9 ile Monero ve yüzde 8 ile ICP takip ediyor. Binance’da yeni listeleme alan RPL ise sabah saatlerinde çift haneli geri çekilme görmüştü. Şu an günlük kaybı %8.

cryptopotato


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan, Twitter hesabımızdan ve YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Edin