bitturk
21 Çeşit Kripto Para ve Abonelik Modeli ile BitTurk

21 çeşit kripto para ve abonelik modeli ile BitTurk

service service
Share

Share This Post

or copy the link

BitTurk kripto para borsası Türkiye’de ilk defa XRP, DASH, XMR, NEO, GAS, WAVES, DCR, PPC, STRAT, NANO gibi popüler kripto paraları işleme açan yeniliklerin öncüsü bir kripto para borsasıdır. 2019 Şubat ayı başı itibariyle 21 farklı kripto çeşidi ile kullanıcılarına hizmet vermeye devam etmektedir. BitTurk kripto para borsası, açıldığı tarihten bu yana düşük komisyon oranları, sunduğu güvenli soğuk cüzdan hizmeti, Türk Lirası yatırma ve çekme işlemlerinin hızlılığı (PAPARA ile 7/24 TL yatırma-çekme), sürekli kendini geliştirerek eklediği yeni kripto para cinsleri, kullanıcıları için yaptığı kampanya ve promosyonlar, 7/24 canlı destek gibi özellikler sunması ile kullanıcılarına kusursuz bir kripto para borsası deneyimi sunmaktadır.

BitTurk Referans Sistemi Nedir?

BitTurk kripto para borsası referans sistemine de sahip. Referans sistemi sadece 1. derinlikten %60 olarak sabitlenmiştir. Bu sayede referans linkiniz ile kayıt olan arkadaşlarınız BitTurk’e üye olup alım-satım yapmaya başladıktan sonra ödediği komisyonun %60’ı size gelir. Referans sistemi ile ilgili detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

BitTurk Abonelik Sistemi Nedir?

BitTurk kullanıcılarına Türkiye’de bir ilk daha sunarak abonelik sistemini başlatan ilk kripto para borsasıdır. Alım-satım işlemlerini yoğun bir şekilde yapan kullanıcılar için geliştirilmiş olan sistemde kullanıcılar yaptıkları alım-satım işlemleri için ödedikleri yüklü miktarda komisyon oranlarından kurtulmuş olurlar. BitTurk abonelik sistemine girmek isteyen kullanıcılar aylık 150 TL karşılığında %0 komisyon oranı ile işlem yaparlar ve büyük bir avantaj elde ederler. Kullanıcılar ayrıca buraya tıklayarak aylık komisyon hesaplayıcı ile aylık alım-satım hacmini ve ödediği tahmini komisyon oranını yazarak borsalara ödediği aylık tahmini komisyon oranını görerek abonelik sisteminin avantajlarını daha net görebilir.

BitTurk Kampanya ve Promosyonları Nedir?

BitTurk platformu kullanıcılarına sosyal medya hesapları aracılığı ile çeşitli kampanya ve promosyonlar sunmaktadır. Örneğin hediye kupon kodu kampanyası ile geçtiğimiz günlerde 100 BitTurk kullanıcısına 1500 XRP hediye etmiştir. BitTurk bu kampanyalarına ileriki günlerde de hız kesmeden ve hatta hızı oldukça artırarak devam edecektir. Bu kampanya ve promosyonlarını kaçırmamak için buraya tıklayarak BitTurk sosyal medya hesapları sayfasına ulaşabilir ve takip etmeye başlayabilirsiniz.

BitTurk Avantajları Neler ?

 • Hızlı  ve basit şekilde kayıt oluşturma
 • Kolay ve hızlı KYC Doğrulama (1 saat içinde hesabınız onaylanır)
 • Basit ve sade arayüz
 • Hızlı  ve kesintisiz 7/24 destek hizmeti
 • BTC, ETH, LTC, XRP, XMR, DASH, NEO, GAS, TRX, EOS, XLM, XEM, WAVES, DCR,  STRAT, NANO, XVG, QTUM, DOGE, DGB, PPC ile oldukça fazla kripto çeşitliliği sunması
 • Düşük  komisyon oranları
 • Referans  sistemi
 • Abonelik  sistemi
 • 7/24  para yatırma ve çekme
 • Sunduğu  kampanya ve promosyonlar

BitTurk’e Nasıl Üye Olunur ?

BitTurk kripto para borsasına üye olmanız için “https://bitturk.com“ adresine giriyoruz.

Anasayfada bizi kayıt bölümü karşılıyor. Burada bizden adımızı ve soyadımızı yazmamızı, email adresimizi girmemizi ve bir şifre oluşturmamızı isteniyor. Gerekli bilgileri doldurduktan sonra “Hesap Oluştur” butonuna tıklıyoruz ve email adresimize gelen bağlantı ile hesabımızı onaylıyoruz.

Giriş yaptıktan sonra bizi güzel bir güvenlik aktivasyon sayfası karşılıyor. Burada bizlere “Email Şifre, Google Authenticator ve SMS Şifre” seçenekleri sunuluyor. Buradan kullanmak istediğiniz güvenlik önlemlerini aktif ederek hesabımızı daha güvenli hale getiriyoruz.

BitTurk Hesap Onayı Nasıl Yapılır ?

BitTurk kripto para borsasında hesap onayı çok kolay ve hızlı. Gerekli belgeleri yükledikten sonra 1 saat içinde hesabınız onaylanır.

Hesap onayı 3 aşamadan oluşmakta:

 1. Ad-soyad  ve email adresinizi girerek 1. aşamayı tamamlayabilirsiniz.
 2. Telefon  numaranızı ve kimlik bilgilerinizi yazarak 2. aşamayı da tamamlayabilirsiniz. Not: 2. aşamayı tamamlayan kişiler günlük 750 TL, aylık ise 5,000  TL’ye kadar Türk Lirası yatırıp çekebilir.
 3. Kimlik bilgilerini doğrulamak adına kimlik ön, arka yüzünü göndererek  ve dilekçeli selfie fotoğrafı ile 3. aşamayı da tamamlayabilirsiniz.

BitTurk Para Yatırma ve Çekme İşlemi Nasıl Yapılır ?

Bitturk kripto para borsasına 7/24 Türk Lirası ya da kripto para yatırabilirsiniz. Yatırma ve çekme işlemleri için Bitturk borsasına giriş yaptıktan sonra sağ üst kısımda bulunan “Cüzdanlarım” bölümüne tıklayalım.

Açılan sayfada Türk Lirası yatırmak ya da çekmek için BitTurk hesaplarına HAVALE, EFT ya da PAPARA seçeneklerini 7/24 kullanabilirsiniz. Kripto para yatırmak ya da çekmek için işlem yapmak istediğiniz kripto paranın altında bulunan “Yatır, Çek” bölümlerine tıklayarak cüzdanınızdan 7/24 kripto para yatırma ya da çekme işlemi yapabilirsiniz.

BitTurk Alış ve Satış İşlemleri Nasıl Yapılır ?

BitTurk kripto para borsasında işlem yapmak çok basittir. BitTurk’e giriş yaptıktan sonra sağ üst kısımda bulunan “Alım-Satım” butonuna tıklayalım. Açılan pencere üzerinde BTC, ETH, LTC, XRP, DASH, XMR, NEO, GAS, TRX, EOS, XLM, XEM, WAVES, DCR, STRAT, NANO, XVG, QTUM, DOGE, DGB, PPC kripto paralarını TRY ile alıp satabilirsiniz.

İşlem yapmak istediğiniz kripto paraya tıklayıp “Al, Sat” bölümlerinden dilerseniz alış emri, dilerseniz de satış emri girebilirsiniz.

Açık Emirleriniz” bölümünden aktif daha gerçekleşmemiş işlemlerinizi görebilirsiniz.

“30 Günlük” ve “Toplam Hacim” bölümünden aylık ve tüm işlemlerinizin hacmine bakabilirsiniz Ayrıca “Bloke Bitcoin” ve “Bloke” bölümlerinden aktif emirlerinizde kaç Bitcoin ve Türk Lirası olduğuna bakabilirsiniz.

BitTurk Komisyon Oranları Nedir ?

BitTurk’de komisyon oranları, işlem yaptığınız kripto paradaki hacminize göre değişiklik göstermekte. Piyasa yapıcı %0.10 ve piyasa alıcı %0.15’den başlayarak aylık hacminize oran ile piyasa yapıcı için %0.01 ve piyasa alıcı için %0.05’e kadar düşmektedir.

Daha detaylı bilgi için buraya tıklayarak BitTurk kripto para borsası komisyon ücretleri sayfasına ulaşabilirsiniz.

Para Yatırma ve Çekme Ücretleri Nedir ?

BitTurk kripto para borsasında para yatırma ve çekme ücretleri ve kripto para yatırma işlemleri tamamen ücretsizdir. Ayrıca TRY yatırma işlemlerinde havale ve eft işlemi ile TRY yatırmak da ücretsizdir. Papara ile TRY yatırma işlemlerinde ise işlem ücreti %2 + KDV olarak sabitlenmiştir.

BitTurk Para yatırma ve çekme ücretlerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

-BitTurk-

___________________________

Kripto Para Haber, yazıda geçen bilgilerden ve ilgili ürün ya da hizmetlerle ilgili hasar, kâr-zarar ya da kayıptan sorumlu değildir. Kripto Para Haber, yazıda adı geçen şirket, ürün ya da hizmetle ilgili okuyucuların özen göstererek kendi araştırmalarını yapmalarını önerir.

Sponsorlu makaleleriniz için iletişime geçebilirsiniz / contact us

___________________________

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Edin