youtube
En büyük Ethereum balinası, ETH’nin 2 bin doları devirmesinde bakın ne kadar kazandı?

Ethereum balinaları, meme coin için yığıldı: Agresif bir patlama var…

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto Para Haber – Piyasalarda yaşanan pozitif hava satın almaları hızlandırıyor. Özellikle de balinaların satın alma işlemleri dikkat çekiyor. Bitcoin’in faiz artırımından çabuk sıyrılması, yatırımcıları daha çok heveslendirdi. Bunun sonuncunda da tüm piyasada yer alan varlıkların yükseldiğine şahit olduk.

Ethereum balinaları ise, meme coin tarafında büyük ölçüde harekete geçti. Kripto piyasası mütevazı bir toparlanma yaşarken bir Dogecoin rakibindeki varlıklarını agresif bir şekilde artırıyor.

İşlem takipçisi WhaleStats’a göre, Ethereum balinaları, Dogecoin katilini yedinci en büyük holdingi olmaktan çıkarma sürecinde Shiba Inu (SHIB) hisselerini 24 saatin altında 736.000 dolardan 5 milyon doların üzerine çıkardı. Yani %580’in biraz üzerinde bir artış yaşandı.

Yaşanan artış sonucunda SHIB en büyük ikinci Holding oldu. Shiba Inu şu anda Ether’den sonra en büyük 100 Ethereum cüzdanının en büyük sahibi.

Ethereum balinaları, varlıklara hücum etti

Stabilcoin ve Ethereum’un yanı sıra, önde gelen 100 Ether balinasının ilk 10 holdingi arasında yer alan diğer kripto varlıkları dikkat çekiyor. Ethereum balinaları, Ethereum’un ölçeklendirme çözümü Polygon, merkezi olmayan sanal dünya Decentraland’ın yerel tokeni ve Cronos’un yardımcı programı tokeni CRO’yu biriktiriyor.

Ethereum balinalarının Shiba Inu holdinglerindeki artış, piyasa değerine göre 15. en büyük kripto varlığın sahiplerinin %69’unun dijital varlığı zararda tuttuğunu da hatırlatmak gerekir.

Shiba Inu sahiplerinin yaklaşık %26’sı bir yıldan fazla bir süredir kriptoyu elinde tutarken, %70’i dijital varlığı bir ile 12 ay arasında elinde tutuyor.

dailyhodl


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan, Twitter hesabımızdan ve YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Binance

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin