Bitcoin Cash 27 Ekim
Bitcoin Cash 27 Ekim fiyat analizi: 440 dolar seviyesi hala önemini koruyor

Bitcoin Cash 22 Eylül fiyat görünümü: BCH düzeltme görüyor

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin Cash 22 Eylül fiyat görünümüne dair önemli detayları şu şekilde özetliyoruz:

  • Bitcoin Cash 20 Eylül’de başlayan yükseliş hareketini yaklaşık yüzde 21 kazançla tamamladı.
  • 513 dolara kadar yükselen BCH, bu seviyeden bir düzeltmeye girdi.
  • Şu an yaşanan gerileme hareketi BCH/USD paritesinin gün içerisinde 470 – 460 dolar bandına kadar götürebilir.

Bitcoin Cash 24 saatlik zaman diliminde dolar ve Bitcoin karşısında fiyatını koruduğunu görüyoruz.

Bitcoin Cash 22 Eylül fiyat hareketleri

Bitcoin Cash, 500 doların üzerine çıktıktan sonra gelen kâr satışları ile hızlı bir düşüşe geçti. Yazımız yayına hazırlanırken ise 470 dolar desteğine kadar geriledi.

Yükselişin başladığı 426 dolar ve son tepe noktası 513 dolar baz alınarak belirlediğimiz Fibonacci düzeltme seviyelerine göre ise Bitcoin Cash’in malum gerilemesi, 460 dolar seviyesine kadar sürebilir.

460 dolar seviyesine göre geri dönüşün olağan görüleceği fakat bu seviyenin altının Bitcoin Cash için kayıpların hızlanabileceği bir durum ile karşı karşıya kalınabilir.

470 – 460 dolar bandının altına sarkılması durumunda ise takip edilmesi gereken seviye, saatlik grafikteki 100 ve 200 hareketli ortalamaların bulunduğu 450 dolar olarak görülüyor.

Bitcoin Cash için önemli teknik göstergeler

Saatlik grafikte MACD aşağı yönlü hareketi ile sat sinyalinde bulunurken stokastik osilatörün aşırı satım bölgesinde yatay hareketlerini görüyoruz. Bununla birlikte RSI ve CCI’ın stokastik ile aynı eğilimde olarak yönünü aşağı doğru çevirdiğini görüyoruz.

Önemli teknik göstergeler şu an için düşüş eğiliminin devam edeceğine dair işaret veriyor.

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Binance

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin