in ,

Binance referans sistemi, Bitcoin’in son rallisinde kazandırdığı komisyonla dudak uçuklattı

binance referans
Binance referans sistemi, Bitcoin’in son rallisinde kazandırdığı komisyon dudak uçuklattı

Son Bitcoin rallisi sırasında Binance referans sistemi lideri, tek bir işlem yapmadan 10 BTC’nin üzerinde kazanç elde etti.

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, endüstrideki en uzun süredir devam eden referans programlarından birine sahip. Bu program dâhilinde kullanıcılarına önem kazanç imkânları sunmaya devam ediyor.

Binance referans programı ile ciddi gelir elde etme imkanı

Kripto para borsa tarafından atılan son tweet’e göre, en iyi yönlendiren kişi, en büyük dijital para biriminin 7 bin dolardan 10 bin dolara yükseldiği haftada 10,7448 Bitcoin (BTC) kazandı. Tek bir işlem yapmak zorunda kalmadan kazanılan bu tutar, yaklaşık 100.000 dolar yapıyor.

https://twitter.com/binance/status/1191019347008819200

“Zenginler Listesi”ndeki ikinci ve üçüncü yönlendirenler, sırasıyla 6,22 ve 5,93 BTC kazandı ve ilk 10, toplamda yaklaşık 44 BTC kazandı. Karşılaştırma yapmak gerekirse, en iyi yönlendirici iki hafta önce 5,95 BTC’lik gelir elde etmişti. O günkü değerine göre kabaca 50.000 dolara denk geliyordu. Ekim sonunda işlem hacmindeki dalgalanma, borsalar için oldukça kazançlıydı.

Bu rakamlar, Binance’ın tavsiye edilen ve bu sayede yatırımcıların yönlendirilen tüm kullanıcılardan işlem komisyonlarının yüzde 40’ını kazanmasını sağlayan tavsiye programı sayesinde mümkün hale geliyor.

Bu arada, Binance’ın Amerikalı yatırımcıları için yeni platformu Binance.US’in, yatırımcıların yeni platforma kaydolup 15 dolar kazanabileceği ve 100 dolarlık işlem yapacak kullanıcıları yönlendirilenler için 15 dolar kazanılabilecek bir tavsiye programı bulunuyor.

sludgefeed


Buraya tıklayarak Binance borsasında yüzde 15 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açabilirsiniz!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

çin blockchain

Çin blockchain tabanlı akıllı şehir tanıtım sistemini faaliyete geçirdi

Bitcoin fiyat hareketi 2019'u tekrarlıyor: Yeni yükseliş kapıda olabilir!

Tone Vays, Bitcoin fiyatı için uzun vadeli boğa hareketi noktasına işaret ediyor