in ,

Binance CEO’su ETH 2.0’ı desteklemek için Ethereum mu satın aldı? 

Binance CEO’su ETH 2.0’ı desteklemek için Ethereum mu satın aldı? 
Binance CEO’su ETH 2.0’ı desteklemek için Ethereum mu satın aldı? 

Kripto Para Haber – Binance CEO’su Changpeng Zhao, Twitter üzerinden Ethereum blok zincirinin gelişimini desteklemek için 32 ETH satın alabileceğini ima etti.

Binance CEO’su, ETH 2.0’a destek olma niyetinde

32 ETH, ETH 2.0 Phase 0’ı tetiklemek adına Ethereum’un gerekli bir parçası. CZ’nin sözleri de ağa destek olma niteliğinde.


1 Aralık’ta gerçekleşeceği tahmin edilen ETH 2.0’ın bu aşamasını tetiklemek için toplamda 16.284 olmak üzere 32 ETH’lik yatırımlar gerekiyor. Ayrıca Faz 0’ın planlandığı gibi gerçekleşmesi için gerekli Ethereum’un (ETH) yukarıda belirtilen tarihten 7 gün önce yatırılması gerekli.

CZ’nin 32 ETH satın alma konusundaki düşüncesi, ETH 2.0 için gerekli olan Ethereum yatırımlarındaki düşüşün bir sonucu olabilir.

32 Ethereum yatırımları düşüşte

Bu haberin yazıldığı an itibarıyla bugün için minimum 32 Ethereum’dan sadece bir yatırım var. Ayrıca, gerekli Ethereum mevduatı 6 Kasım’dan itibaren azalmış durumda. CryptoQuant’ın aşağıdaki ekran görüntüsü, duruma ilişkin daha iyi bir görsel ipucu sağlıyor. Grafikte Ethereum’un günlük ETH 2.0 yatırım sözleşmesine Ethereum girişlerinin (turuncu) yanında Ethereum fiyatı görülüyor (siyah).

ETH 2.0 yatırımları


ETH 2.0 yatırımları – Kripto Para Haber

CryptoQuant.com CEO’su Ki Young Ju tarafından yakın zamanda yapılan bir Twitter anketine göre, yanıt verenlerin %45’i, ETH mevduatlarındaki düşüş oranının yatırımcıların ETH 2.0 Faz 0’a ilgi duymamasından kaynaklanabileceğine inanıyor.

Aşağıda Ju tarafından yapılan anketin bir ekran görüntüsü yer alıyor. 4 saattir aktif olan ankete şu ana kadar 807 kişinin katıldığı bildirildi.

Bu arada 10 Kasım Ethereum fiyat analizi için buradaki yazımızı okuyabilirsiniz.

ethereumworldnews


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Commerzbank, Euro için sıradaki hamleyi açıkladı: “TL karşısında…”

Commerzbank, Euro için sıradaki hamleyi açıkladı: “TL karşısında…”

Yeni DeFi protokolü 3,9 milyon dolar topladı: Lansman yakında! 

Yeni DeFi protokolü 3,9 milyon dolar topladı: Lansman yakında!